Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » NI (National Insurance number)...

NI (National Insurance number) igénylést lehet itthonról igényelni? Bankszámlanyitáshoz mire van szükség Londonban?

Figyelt kérdés

Bankszámlanyitáshoz mire van szükség Londonban?

Az az igazság, hogy nem teljesen értem az NI numberrel kapcsolatos információkat. Egy honlapot néztem, a visafirst.com-ot, hogy online hetek alatt 30 fontért szerveznek ilyen interjút, ahol az ember megkaphatja ezt a számot vagy mit. Mikor az ember igényli, ideiglenes számot adnak neki? Illetve még az lenne a kérdésem, hogy Londonban bankszámlanyitás mennyi időbe telik?


2012. júl. 3. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit hülye kérdésre sikerült, tehát: Lehet NI számot, interjút itthonról intézni?
2012. júl. 3. 19:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mivel az NI számot legkorábban a országba való érkezést követő 24 óra múlva lehet igényelni!
2012. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha igényeltem, azután mennyi idő múlva állítják ki körülbelül? Olyan létezik, hogy addig ideigleneset kapok?
2012. júl. 3. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne fizess ilyenért, kamu. Csak kintről lehet intézni.
2012. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Atveres a 30 font. Csak szemelyesen lehet intezni. Megerkezest kovetoen szemelyesen vagy telefonon kell idopontot kerni interjura. Akkor megjelenni utlevellel, szemelyi igazolvannyal esetleg tb kartya. Megkerdezik mikor jottel? Mit szeretnel csinalni? stb. Ott kapsz egy igazolast, hogy voltal NI interjun, ezt mar ugynoksegek, munkaltatok elfogadjak. 10 napon belul megkapod a szamod. Nekem csak szamom van, kartyam nincs, de ez nem baj. A bankszamla-nyitas altalaban nehezebben megy, sok helyen megelozott a hirnevunk es nem akarnak kelet-europainak szamlat nyitnak. Meg kell probalni,lehet, hogy szerencsed lesz. Ha nem, ket valasztas van. Az egyik, hogy ismeros barat ugymond kezesseget vallal erte, akkor neki kell azt hiszem 2 eves szamlatortenet. Vagy beregisztralsz munkakozvetitohoz es ha szerencsed van ki tud kozvetiteni, kiallit egy igazolast, aminek a birtokaban a bank koteles megnyitni a folyoszamlat, hiszen kell a munkahoz.
2012. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!