Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Mennyibe kerülhet kb. a...

Mennyibe kerülhet kb. a baleset-, betegség-, és poggyászbiztosítás?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg dologtól függ! Mennyire időre mész? Mennyi idős vagy? Melyik országba mész? Extrém helyekre mész-e? Viszel-e magaddal nagyobb értéket? STB-STB. Használj egy biztosításkalkuláló oldalt.
2014. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hova?

mennyi idore?

milyen osszeghatarokkal?

mivel utazol?

sportolni is fogsz, vagy csak turistaskodni?


annyi biztositasi alkuszceg van, csak talalsz mar egyet, ahol ki lehet ezt szamolni... tessek pl. ahol en szoktam ilyet kotni: [link]

2014. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzarvasLászló válasza:
Nézd meg a bankkártyád (ha van) plusz szolgáltatásait, mert lehet hogy tartalmaz ilyet.
2014. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs bankkártyám. :( És nem tudom, kedves kettesnek miért kell felhúznia magát, mikor ilyet kérdezek, elvégre életemben először utazok külföldre, sőt egyáltalán valahova, és nem tudom, hogyan működik mindez.
2014. márc. 27. 10:29
 5/5 SzarvasLászló válasza:
0%

Én pedig az ügyfeleimnek itt szoktam kötni ha online szerződést kérnek mivel itt dolgozom:


[link]

2014. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!