Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Erdélyi nyaralás Európai...

Erdélyi nyaralás Európai Egészségbiztosítási Kártya nélkül: nagyon necces?

Figyelt kérdés
Most voltam bent, de sajnos nem tudják már az utazásig elkészíteni és ideiglenes igazolást sem tudtak adni.
2014. aug. 11. 11:27
 1/6 anonim válasza:
Nem.
2014. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs EU kártyád, még ugyanúgy jogod van az indokolt orvosi ellátáshoz. Viszont ha esetleg igénybe kell venned, akkor a dokumentációja körülményesebb lesz, vagy esetleg ki kell fizetned az ellátást, amit később visszaigényelhetsz az OEP-től.
2014. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Az hogy lehet hogy nem tudják megcsinálni én voltam bent (Szeged) és kb egy 45 perces intézkedés az egész a végén helyben megkapod a kártyát az egy szabvány plasztik kártya van hozzá nyomtatójuk és az adataidat ott helyben rá biggyesztik nekem így volt,Még aznap megkaptam. Ha nincs ilyened ne számíts ingyen kezelésre az állam se hülye ha te elfelejtettél időben intézkedni vess magadra,illetve csak sürgős esetben látnak el.
2014. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nincs eű kártyád, akkor fizetned kell az ellátásért.
2014. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The answer ***** válasza:

Annyi medve és román közé én mennék a helyedben minden biztosítás nélkül.


Olyan nagy dolog egy utasbiztosítást kötni? Kb. 400-500 Ft / fő / nap áron elérhető (EU-n belül), enélkül sehova nem szabad elindulni.

2014. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 The answer ***** válasza:
Javítás: az előbb azt akartam írni, NEM mennék oda biztosítás nélkül.
2014. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!