Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ha Ázsiába utazok, milyen...

Ha Ázsiába utazok, milyen biztosítást célszerű kötnöm? Illetve hol, melyik biztosítónál?

Figyelt kérdés
Láttam eddig pár oldalt, (netrisk,biztositas.hu), de bármelyiket választhatom?

2014. nov. 9. 18:39
 1/9 CHEEE ***** válasza:
8%

Ha reumás vagy, vagy bottal jársz, ne menj oda.

Ha egészséges vagy, idehaza kötsz biztosítást?


Ha majd rutinos uta leszel, rűájössz, a biztosítás egy nyűg.

LEhúzás.

Ha meg nem értetted meg amit mondtam, küsd meg a legolcsóbbat, ha az megnyugtat.

2014. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Látom nem véletlenül van odaírva a neved mellé, hogy "28%". :D

........


Más valaki válaszolna?

2014. nov. 9. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

1. ekkora baromságot, legalább ne tévessz meg másokat


Ha nincs a bankkártyád mellé akkor köss. A netrisk egy biztosítási alkusz, rajtuk keresztül kötöd a biztosítást egy biztosítóval. Ilyen a clb is, én őket használom már vagy 5 éve. Megnézem a legolcsóbb biztosítást és általában azt kötöm meg, utoljára CIG.-nél volt. A lényeg hogy a a baleset és betegség fedezet pár millió legyen, minél több annál jobb. Nekem pl fontos volt a helikopteres mentés is, viszont nem érdekel mennyit fizetnek pl poggyászra, okmányokra stb.

Nincs egységesen jó biztosítás, mindig az adott úttól és embertől függ.

2014. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyes, ezt mondd annak, akinek a gatyája ráment arra, hogy eltörte a karját külföldön, biztosítás nélkül.


Kérdező, netrisken nézz körül, és olvasd el a biztosítási feltételeket.


Legyen benne csomagbiztosítás, baleset- és betegségbiztosítás.

2014. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a netrisk-en szoktam kötni, mégpedig az ace europe-ot, mert szerintem az a legjobb ár/érték arányú.
2014. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CHEEE ***** válasza:
16%

A leghatározottabban visszautasítom úgy a százalékomta való megjegyzéseket, értsd fiukázásokat, mint a biztosítási alkuszok beszólásait.


Komolyan gondolom, hogy a kérdező jelképezte magyar nyugger mentalitás, miszerint a világ egy meg nem érthető, ráadásul veszélyes hely, ahova bizrosítás nélkül nem lehet elindulni, mert belelépsz egy sünbe, vagy eltöröd a kezed, egy baromság.

Azoknak a szerencsétleneknek a butasága, akik utazási iroda nélkül, tolmács nélkül, és biztosítás nélkül nem mernének semmit sem tenni.

2014. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Jaj, már látom te vagy az a nagyeszű, aki minden ilyen kérdésnél kampányol a biztosítások ellen. Az idióta bizosítasi ügynökös és nyuggeres szövegelésedről fel lehet ismerni.


1-2 hónapja még 30% felett voltál, de visszafejlődésed úgy látszik megállíthatatlan. Ha a %-od miatt aggódsz, akkor van egy jó hírem, a 0%-ot valószínűleg sosem fogod elérni, bár lehet, hogy neked az is sok lenne! :XD

2014. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a Groupama-nál kötöttünk amikor Kínába utaztunk. Arra már nem emlékszem,h melyik csomagot választottuk. Személyesen mentünk be az irodájukba.
2014. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A bankkártyás biztosítások sok esetben sz*rt sem érnek.

Mindenképp megéri egy nagyobb nemzetközi céggel szerződni és ne a 10000 forintos magasabb fokozatú csomag feláron múljon a 250.000 forintos kiruccanás.

Persze azoknál is bele lehet futni a surmókba, de ez inkább a magyar leányvállalat mentalitása miatt van.


Én anno összetörtem magam motorral és az AXA nagyon nem akart belemenni semmibe, még a sebkötözést sem akarta állni, mert az ő orvosuk szerint nekem nem kell naponta cserélni a kötésemet - ami egyébként be is gyulladt.

Napi csatározásunk addig tartott, amíg a PSZÁFet bele nem vetem a levelezésbe.

Velem párhuzamosan egy osztrák pali is járt ugyanabb a kórházba kezelésre, neki szó nélkül azonnal mindent állnak.


Egy fontos tanács, amit nem győzök hangoztatni: ott helyszínen SOHA SEMMI körülmény között ne fizess KPban számla ellenében, hogy majd itthon jól megtérítik. Mindig tíz körömmel ragaszkodj ahhoz, hogy te nem fizetsz, hanem a biztosító állja neked. Erre fognak kérni valami biztosítékot, ami áltlaában az útleveled.

Minél hamarabb hívd fel a biztosítódat (előre feltöltött skype-on 0.00004 cent/perc) és nekik is mondd meg, hogy mihamarabb rendezzék a számlát, mert ennyit nem szándékozol kifizetni (értelemszerűen nem az 5000 forintos tételekről van szó).

Ők folyamatosan mondogatni fogják, hogy fizesd ki és majd itthon megkapod a számla ellenében, de te nem vagy köteles nagy költséget előre meghitelezni egy gyógykezelésért.

2015. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!