Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Hosszútávú tartózkodás Kínában...

Hosszútávú tartózkodás Kínában esetén milyen biztosítónál érdemes milyen (utas/baleset/eü. ) biztosítást kötni?

Figyelt kérdés

Féléves szakmai gyakorlatot fogok Kínában tölteni.


Ha esetleg akad itt valaki, aki volt már több hónapot Kínában, pl. egyetemistaként vagy munkavállalóként ("expat") és tudja, hogy kell ezt a kérdést megbízhatóan és pénztárcakímélően megoldani, sokat segítene egy biztosító, biztosításcsomag, stb. megnevezésével.


Köszönöm!



2013. márc. 3. 22:37
 1/9 baad válasza:
Keress egy összehasonlító oldalt. Amúgy kínában nagyon olcsó a doki, nem olyan mint itt, annak ellenére hogy ott saját fizetős az ellátás. Hova mész Kínában?
2013. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én Tajvanon voltam, és műtöttek, a Uniqua biztosítónál volt éves biztosításom, Raiffeisenen keresztül, évi 6000 ft-ért...
2013. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2.sz. válaszadó,


pontosan melyik díjcsomagot kötötted meg az Uniqánál? Multi Help?


[link]

2013. márc. 9. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van,volt...

2013. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kár, nincs Raiffeisen-bankkártyám :)
2013. márc. 9. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de egyébként tényleg ajánlom a Uniqua-t, mert semmi kérdésük nem volt, nem kötekedtek, segítőkészek voltak. Az a lényeg, hogy mindig tedd el az összes iratot, amit csak tudsz, pl. beszállókártyákat kérik oda-vissza útra (ha már visszajöttél, és akkor igényled vissza az összeget), egyébként ajánlanak olyan orvost, hogy hova menj, ahol érvényes a biztosításod, szóval nem árulnak zsákbamacskát. És nagyon hamar visszakaptam a majd' 40 000 forintot, pedig nem létfontosságú műtétem volt.
2013. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia, még egy kérdés:


hány napot voltál kint egyben? Egy alkalommal vagy több beutazással?

2013. márc. 10. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
2x voltam 90 napot.
2013. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
MultiHelp utasbiztosítás teljesen jó. :-)
2013. márc. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!