Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » A Certain Dri izzadásgátló...

A Certain Dri izzadásgátló használ? Várom tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 19:19
 1/8 anonim válasza:
54%
asszongya DRI :D
2010. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
60%
:DDDDDDDD
2010. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
26%
jo a kategoria is, DRI
2010. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

vicces de sztem így írják, már láttam valahol. Amellett hogy nagyon drága, alumínium van benne ha jól emlékszem, amit nem ajánlanak, mert rákkeltő (bénítja a mirigyeket amik az izzadásért felelősek) főleg mellrákoz okozhat. És az alumíniumlerakódást a szervezetben a Parkinsonnal is összefüggésbe hozták, ha jól emlékszem.

Használj Bionsn alumíniummenteset, vagy Old Spice-ot, az is mentes, vagy csinálj zsályateás lemosót, az is jó izzadásra.

2010. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Jól írta, ez a neve Certain Dri.

Nekem semmi sem vált be és ez igen, úgyhogy javaslom. Nekem eleinte naponta kellett használni, majd egy hónap után kétnaponta használtam és így hat. Ha kevésbé vagy izzadós 3 naponta javasolják a használatát.

Én hyperhidrózisban szenvedek, úgyhogy én kétnaponta használom lefekvés előtt az éjszakai golyós izzadásgátlót és naponta reggel fürdés után a nappali golyós változatot és így illatos és foltmentes vagyok.:)

2010. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
ha semmi nem vált be, akkor ezt miért javaslod?
2010. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

03-26 09:18


Semmi se vált be neki, de ez igen. Szövegértelmezés, tudod.

2010. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
háát ez naon jó kategória grat.
2010. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!