Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Miket kell elinteznem?

Miket kell elinteznem?

Figyelt kérdés

Julius elejen megyunk csoportosan Erdelybe. A kerdesem az lenne hogy az europai taj kartyat ki kell valtanom? Lesz csoportos utasbiztositas

Mas valami okmanyt el kell meg inteznem?



2015. jún. 18. 20:43
 1/2 Nandi1988 válasza:

Attól függ kiintézi nála kell érdeklődnöd, hogy amit befizettél érte, abba benne van e a biztosítás költsége is.


Kiválthatod az európai taj kártyát, viszont az csak akkor fizet, ha előbb kifizeted az ellátást és számlát nyújtasz be nekik, ha haza jöttél.


Elég ha utas biztosítás váltasz ki, mivel az számla nélkül is bármi bajod van felmutatod és ellátnak és nem nyújtanak be számlát róla.


Már okmány: útlevél vagy személyi kártya, és csekold le a lejárati időt... Jártam már úgy elindultam és kiderült lejárt az a szar elég szar volt leszállni a vonatról... Annyi volt szerencsém, hogy csak 3 napra mentem volna ismimhez úgy max a vonatozást buktam el.

2015. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :)
2015. jún. 21. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!