Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Kotelezo biztositast kotni...

Kotelezo biztositast kotni kulfoldi nyaralashoz?

Figyelt kérdés

Unitravel-el fogunk menni jovohonapban Gorogorszagba nyaralni es nem tudom, kotelezo-e utasbiztositast kotni. Mert az utazasi irodaban ugy erzem csak rank akartal beszelni es nem.is kotelezo.

Es ha kotelezo, de en mashol szeretnem megkotni a biztositast az lehetseges, ugye?


Koszonom a valaszokat elore is.



2016. júl. 25. 09:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Semmi baj 82 százalékos válaszadó. te a magad módján utazol.

Én meg a magamén.

Ha tized annyit utaznál, mint én, seegggedet a földhöz vernéd.

Amikor válaszolok, arra bíztatom az embereket, hogy legyenek szabadok, legyenek képesek nekiindulni.

Amikor hülyemagyarozom őket, az arról szól, legyenek különbek, mint a nagyszüleik.

De ezt te úgysem érted meg.

2016. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem verem a seggem a foldhoz, ugyanis sajnos tul sokat utazom a munkam miatt. Speciel jobban orulnek neki, ha havonta nem kellene korbejarnom fel Afrikat, hanem otthon lehetnek a gyerekemmel. De ezt meg nyilvan te nem erted meg.
2016. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Kedves kérdező,


csináltass EU-s TAJ-kártyát. Az sok mindenre jó kint (ficam, törés)


Jelenleg a 13. kerületi Teve u.1; illetve a 11. kerületi Budafoki út 59.-es szám alatt adják a kezedbe kb. 1/4 óra alatt.

2016. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolso, sok mindenre jo, de pont arra nem amire a biztositas...


Olvass fentebb...


Ha valakinek rengeteg kidobnivalo penze van akkor persze, jo az EU kartya.


De nem fedez mindent 100%-ig!!!! Meg az alapellatast sem! Csak annyi %-ig amennyit az adott orszag alapellatasa fedez! (Franciaorszagban pl az alapellatas 70%-a)

2016. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Megkotottem mar mashol a biztositast.
2016. aug. 14. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!