Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ha van egy jó biztosításom...

Ha van egy jó biztosításom feltétlenül kell európai egészségbiztosítási kártya?

Figyelt kérdés
Anyu kötött biztosítást, mert szerdán megyek sítáborba, de egy éve lejárt az EU-s kártyám. Szerdán feladtuk postán az igénylőlapot, de nem tudom meghozzák-e addigra. Ha van biztosításom nem feltétlenül kell a kártya ugye? A biztosítás helyettesíti? 12/L
2017. jan. 26. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Az EU kártyáért nem kell fizetni semmit. Ha belefér az időbe, mindenképpen váltsd ki! Akkor is, ha az a biztosítás nagyon jó. Ha budapesti vagy, akkor az OEP ügyfélszolgálatán egy fél óra alatt meglehet. Magánrendelésekre nem érvényes, oda a külön kötött biztosításod kell. Nem tudom, mit értesz nagyon jó biztosításon, mert van sokféle. Kevés az olyan, amelyik mindent térít az utolsó fillérig, s nem utólag fizet neked.
2017. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Inkább biztosításod legyen. A kártya nem terjed ki arra pl. ha ellopják a poggyászod vagy valami, vagy pl. ha vmi baj van a mentés költségeit sem téríti meg.
2017. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már elküldtük a lapot, csak bem tudom ideér e a kártya, mire megyek. A biztosítás mindenből a leges legdrágább.
2017. jan. 27. 13:35
 4/4 mi a fene ***** válasza:
Ne aggódj, a biztosítás fontosabb.
2017. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!