Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Hogyan és hol tudok biztosítás...

Hogyan és hol tudok biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
még sosem csináltam ilyet, és gőzöm nincs, mit kéne tennem
2008. okt. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Utasbiztositas.lap.hu Itt találsz egy csomó linket, csak válogatni kell. :)

www.clb.hu (Én itt kötöttem online házbiztosítást)

De ha bemész a lakóhelyed közelében egy biztosítóhoz, pár perc alatt elintézik. Ha utasbiztosítás kell, az útleveledet ne felejtsd el elvinni.

2008. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok. Az utasbiztosítás az AXA-nál a legolcsóbb! Szerintem...
2008. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha utasbiztosításról van szó minden utazási irodánál megtudod tenni. Ide kell az utleveled. Ha europai únion bellüli országba utazol akkor nem kell külön kötnöd, csak ki kell kérned a tb-nél a kék kártyát.

De ne felejtsük el hogy extrém helyzetekre extrém utasbiztosítás is kell, pl síelés, hegymászás stb...

Meg az sem mindegy miért mész egy másik országba, pl dolgozni, vagy túristaként.

Ha van kérdésed még kérdezz bátran.

2008. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
14%
biztosítónál... use the f*ckin' google
2009. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kék kártya bőven nem helyettesíti az utasbiztosítást, lévén csak sürgősségi ellátásról szól. De mi van mondjuk egy poggyászkárnál, vagy ha ellopják az értékeidet,balesetnél szállítási költség,jogsegély,neadjisten halálesetnél szállítási költség...stb. millió dolog amire az utasbiztosítás térít uniós államban is a kék kártyát meg fel...tod. Bocs
2009. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz sokat rohangálni menj a legközelebbi postára és ott köthetsz én ott kötöttem elég olcsó volt, szerencsére nem kellett, de sokkal nyugodtabb voltam.
2010. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az interneten a legeygszerűbb példéul a síelésre a sielok.hu-n van infó erről,de a postára bemész és ott is lehet kötni!
2010. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!