Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Külföldre utazok nyaralni...

Külföldre utazok nyaralni hamarosan, de míg oda repülővel, vissza már busszal jövök. Hol/hogyan lehet kötni ilyen esetre utasbiztosítást?

Figyelt kérdés

A Netrisken nem találtam.


köszi


2017. aug. 17. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem jössz vissza is repülővel? Nem látom ennek értelmét, ha meg 600 km-nél messzebre mész, kész öngyilkosság buszozni. Szerintem a Groupama a legjobb biztosító, én mindig náluk kötöm. Ha teheted, és még tudsz változtatni, gyere haza repülővel.
2017. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Alapból buszra vettem meg oda-vissza, mert ennyi pénzem volt, viszont szóltak az irodából hogy odafelé mehetek repülővel mert megürült egy hely, amit ők fel akartak tölteni.


Kielégítettem a kíváncsiságodat?

2017. aug. 17. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, értem már. Jó utat akkor, és szerintem a Groupamánál köss.
2017. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi


nos, itt nézegetem a Groupamát

nem kéri sehol hogy mivel utazok? csak címet, bankkártyaadatokat, pár alapadatok kér


azt hiszem nekem ezt mindenféleképpen meg kellene adnom

2017. aug. 17. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem szokta kérni, nálam se szokták kérni, eddig sosem volt rá példa. De esetleg ha felhívod őket, megmondhatod, hogy repcsi-busz egyaránt.
2017. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
holnap úgy teszek, köszi
2017. aug. 17. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon szívesen, jó utat!:))
2017. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy mivel utazol, ez a biztosítást nem befolyásolja.
2017. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A biztosítót egyáltalán nem érdekli, hogy mivel utazol, amíg az nem tartozik valamelyik extrém sportba. Azaz a repülő-busz kombó nekik ugyan olyan, mintha végig gyalogolnál.
2017. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
47%

Groupamat ajánlom :)

Amerikai utamra náluk kötöttem biztosítást. Oda-vissza repülőztem(fogadjunk, hogy ezen most mindenki meglepődött). Szerintem a legjobb biztosító. Ráadásul az ár sem annyira vészes(szerintem).

2017. aug. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!