Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik dèl vagy közèp amerikai...

Melyik dèl vagy közèp amerikai orszagba koltöznètek ti?

Figyelt kérdés

Az idő múlásával egyre jobban azt èrzem, hogy nem haladok előre, ahogy terveztem az életem az iskolás éveimben.tele voltam álmokkal, hogy hol szeretnèk lakni ès hogyan. Az iskola utáni èveim jelentős részét külföldön töltöttem legtöbbet Magyarokkal ès nem èrzem, hogy csupán a pènz rèvèn előrebb lennèk bármivel, règebb is nagyon vonzott Közép ès Dèl Amerika. Nektek melyik ország szimpatikus,figyelembe vève a gazdasá, biztonság, èghajlati tènyezőket. 23/F

A véleményeket előre is köszönöm.



2020. aug. 24. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Mexiko
Costa Rica /Panama
Cuba/Dominika
Más dèl amerikai ország
47 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
40%
Ezek a legszegényebb országok. Költözz Ausztráliába.
2020. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Egyéb: Uruguay
2020. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Menj Floridába. Gombos Edina naponta áradozik a tecsöveden arról, micsoda klassz hely az.
2020. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ennyi ésszel Kubába menj. Ott a pénz nem számít, mert nincs senkinek. Majd meglátod, milyen jó hely....
2020. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Costa Rica nálam a favorit. Voltam kint kétszer fél évet gyönyörű ország.
2020. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 D. Brasco ***** válasza:
77%
Azon a környéken kb chile a legélhetőbb ország,azon kívül kb az összes vagy halálcsóró és/vagy egy utolso putri és/vagy a bűnözes az egekben
2020. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Hiába pontozzák le a 6-ost itt most tényleg egyet kell értsek a többiekkel

Azért amikor a dél-amerikai barátaid azt mondják,hogy Magyarországon milyen szuper meg mennyire jó itt lenni az elárul valamit az ottani országok színvonaláról :D


Chile és Costa Rica amelyik a legélhetőbb,a többi még magyar szintnél is sokkal csóróbb

2020. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Chile kivételével mindegyikre azt tudom elmondani,hogy ha a felső pár százalékban vagy akkor brutál tele vagy pénzzel viszont ha az átlag vagy azalatti 90+ százalékhoz tartozol akkor kb Hős utca szintű életkörülményekre számíts

Nem lebeszélni akarlak mert nincs hozzá jogom de egy átlag magyar 1 hónapnál többet nem nagyon bírna ott

Meg ha Magyarországon brutális a korrupció akkor ott arra nincsenek szavak :D

Egyébként az USA déli része majdnem olyan környezetre csak sokkal jobb az élet,azon nem gondolkodsz?

2020. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De igen, viszont az Egyesült Államokba nehèz letelepedèsi engedélyt szerezni, de ha le jár a vírus ès újra szabadon lehet utazni, akkor kimegyek Mexiko, vagy az Államokba egyet, Kalifornia lenne a cèl, mert ott èl Magyar ismerősön.

A válaszokat köszönöm.

2020. aug. 25. 01:45
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Talan Chile ami normalis.

Sok olyan orszag van pl Mexico, Honduras, stb ahol bandak uraljak az orszagot. Ha latjak hogy van penzed, pl szep hazban laksz, jo autod van akkor vedelmi penzt szednek toled.

2020. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!