Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik dèl vagy közèp amerikai...

Melyik dèl vagy közèp amerikai orszagba koltöznètek ti?

Figyelt kérdés

Az idő múlásával egyre jobban azt èrzem, hogy nem haladok előre, ahogy terveztem az életem az iskolás éveimben.tele voltam álmokkal, hogy hol szeretnèk lakni ès hogyan. Az iskola utáni èveim jelentős részét külföldön töltöttem legtöbbet Magyarokkal ès nem èrzem, hogy csupán a pènz rèvèn előrebb lennèk bármivel, règebb is nagyon vonzott Közép ès Dèl Amerika. Nektek melyik ország szimpatikus,figyelembe vève a gazdasá, biztonság, èghajlati tènyezőket. 23/F

A véleményeket előre is köszönöm.



2020. aug. 24. 09:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Chile amelyik európaias
2020. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Brazíliában éltem több évet, más válaszokból ki lehet halászni, most fáradt vagyok és nem írom le ,hogy mint meg hogy. Ha valakinek kérdése van írja ide, alá.
2020. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt mexikoi baratnom, es voltam kint nala Pueblaban. Hat gyerekek, ha valaki pesti, annak Mexiko maga nyomor. Persze, tele van szebbnel szebb helyekkel de baromi nagy a szegenyseg, oriasi veglrtek vannak. Engem leginkabb a biztonsagi helyzet aggaszt. Volt baratnomre nem 1x rántottak fegyvert, es ezt mastol is hallom. Turistaskodni is ugy erdemes, hogy ott van egy helyi ismerosod. Persze mint ahogy mondtam Mexiko a vegletek orszaga. Cancun pl kifejezetten fejlett, bar az nem igazi Mexiko szamomra.
2020. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 15. 15:11
 15/18 anonim válasza:
76%
Én Dominikára szeretnék költözni, igaz hogy nagyon szegény ország de gyönyörű és az emberek is kedvesek és segítőkészek. Voltam kinnt és egyszerűen beleszerettem az országba. Ott nem ismerik a stresszt, mindig vidámak és imádnak élni. Én spanyol kéttannyelvűre járok és ezért is lenne jó nekem odaköltözni.
2020. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: én is így voltam Mexikóval, amikor Cancúnban jártam. Szerintem kb hasonló lehet az életstílus, nyilván Mexikó a legnagyobb spanyolajkú ország, így elég nagy különbségek vannak az országrészek között. :) Viszont sajnos ezek mind szegény országok európai szemmel nézve, nagyon sok latin van akik pont emiatt házasodnak magyarokkal, hogy itt Magyarországon jobb életet kezdjenek. Nagyon meggondolandó, hogy érdemes-e oda kiköltözni. Sajnos mivel szakítottam a mexikói barátnőmmel nem hiszem hogy egyhamar kiköltöznék oda, de bízom benne hogy összejövök majd egy latin lánnyal. :)
2020. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Panama, Nicaragua, esetleg Costa Rica vagy Ecuador!
2023. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mexikó északkeleti negyede.
febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!