Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Kb. Mennyi pénzbe kerülne...

Kb. Mennyi pénzbe kerülne összesen egy 5 napos brazíliai utazás?

Figyelt kérdés
Beleszámítva az utat és az itt tartózkodást.

2020. szept. 20. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, hogy mi a célpont. Ugyanannyit költöttünk 5 nap alatt Rioban, mint utána 2 hét alatt ismeretlenebb, kisebb városokban. Rio de Janeiroban és Sao Pauloban nyugodtan számolj londoni árakkal, máshol jóval olcsóbb, de még így sem mindegy, hogy hová akarsz menni. Nem államtitok szerintem, igazán elárulatnád. Belföldön repülni nagyon drága, ha több helyet meg akarsz nézni, akkor számolnod kell az európai szemmel szinte elképzelhetetlen távolságokkal.
2020. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol Brazíliában. Tudok az Amazonas vidékén olyan várost ahol szálláson kívül naponta 50 reálból simán lehet enni jól kiskifőzdékben, és olyan déli nagyvárost (SP, Rió,Porto Alegre) ahol még 150 reál sem elegendő)


De hogy a kérdésedre is válaszoljak

5 nap Rióban : Repjegy oda vissza 220.000 + szállás 50.000 forint + kaja 50.000 forint tehát kb 350 .000 forintra számíts.

Az más kérdés, hogy ennyi időre nem megy épeszű ember ilyen messzire.

Mivel a repjegy drágább lesz mint 2 hétre amennyit én költöttem, ideálisabb lenne minimum 14 napra menni.

2020. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!