Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Cancunba vagy Punta Canara...

Cancunba vagy Punta Canara mennétek szívesebben nyaralni télen?

Figyelt kérdés

Januárról lenne szó


Aki mindekettőben járt,melyik tetszett jobban?Miért?


2021. nov. 19. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem voltam egyik helyen sem, de mindkettőbe mennék.
2021. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Kuba nem játszik? Nekem nagyon tetszett, egyedi hely, igaz, még a Castro-érában nyaraltam ott, azóta gondolom sokat változott.

Punta Cana-t választanám, szebb a partja, emberközelibbnek tűnik, az ország is kisebb, talán jobban megbecsülik a turistákat. Mexico amolyan futószalag-turizmus, böszme nagy szállodák, éjszakai élet, de van akinek pont ez jön be.

Viszont javaslom ne ez alapján dönts, nézegess inkább képeket aztán amelyik jobban megfog :)

2021. nov. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettőt tessék gyorsan elfelejteni. A környékükön csomó szép hely van, de a városok sima turistagettók zéró érdemi élvezeti értékkel. Mexikó szerintem végtelenszer érdekesebb hely, a Yucatán-félsziget dugig van a maja örökség mindenféle nyomával. Romvárosok, cenoték, koloniális kisvárosok, remek konyha, csak éppen ebből Cancúnban semmit nem kapsz, csak uncsi hoteleket meg a legbutább amerikai turistákat, akiknek abból áll a nyaralás, hogy részegek olyan helyeken, ahol mindenki tutira beszél angolul és egy pillanatig nem kell találkozniuk a helyi valósággal.
2021. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még érdekel Puerto vallarta is
2021. nov. 20. 10:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam mindkettőbe.... Cancun megvett minket teljes mértékben. Megyünk február végén megint.
2021. dec. 25. 09:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Értsd: mindkettő (puerto vallarta és Cancun is)
2021. dec. 25. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!