Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik orszagba utaznatok?

Melyik orszagba utaznatok?

Figyelt kérdés
Nikaragua vagy Hondurasz? Es miert oda? Gyakorlatilag egyforman erdekel mindketto es nem tudok jozan esz alapjan donteni.
2021. dec. 31. 14:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Elozo voltam. Tul sok orszagban jartam ahhoz hogy valamelyik ugy teljesen megfogjon.

Mint ahogy irtam Mx Co meg Br tetszett a legjobban

2022. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mx es foleg Col engem is megfogott, es Col az egyik kedvencem lett. Braziliaban nem voltam meg. Most viszont ugy nez ki hogy mennek Nikaraguaba es Honduraszba is. Szoval szerinted nem erne meg? Kozbiztonsag? Latnivalo? Allatvilag?
2022. jan. 7. 15:06
 13/19 anonim ***** válasza:
Hat meg erne ha eloszor mesz. En nem mennek masodjara mert nem tetszett annyira.
2022. jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszi. Ide eloszor megyek es egyben utoljara is. CR-ben szalunk le xe az nem erdekele igy azonnal megyunk is tovabb es El Salvadorbol haza. Igy adott a ket orszag meg egy kicsi El Salvador.
2022. jan. 8. 07:25
 15/19 anonim ***** válasza:
Az ugy jo
2022. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom mi bajod Costa Ricával, szerintem csodás hely.
2022. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem autentikus, zsufolt es nagyon kiepitett. Ott szallunk le de azonnal megyunk is at Nikaraguaba.
2022. jan. 12. 09:21
 18/19 anonim ***** válasza:

1. Nem "autentikus"? Ezt hogy érted?

2. A főváros se túl nagy, az ország pedig kifejezetten ritkásan lakott, így nem értem azt, hogy "zsúfolt".

3. Nagyon kiépített? Mert minden rendesen ki van táblázva?


(08:36-os voltam)

2022. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Modern, fejlett nem mint pl Guatemala

A turistakra gondoltam. A lakossaggal semmi bajom

Csak vezetovel latogathato betonozott, lepcsos stb utvonalak parkokban

2022. jan. 12. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!