Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik országba/városba...

Melyik országba/városba utaznátok januárban?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy meleg legyen inkább azt szeretnénk ha a téli idő ellenére az adott városba lennének programok, látnivalók egyebek. Olyan országokon gondolkodunk a párommal, mint Franciaország, Németország, Olaszország, Hollandia stb.

2016. okt. 26. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szicília, Andalúzia és Ciprus lenne a top 3 nálam. De ez azért, mert nem szeretem az egész napos városnézést/túrázást a hidegben :)

Egyébként meg ha Franciaországon gondolkodtok, ott Bretagne-t ajánlom, fantasztikus helyek vannak, de jobb, ha autót bérel hozzá az ember. Berlin mindig jó hely, én voltam ott januárban is és nagyon jó élmény volt. Olaszországban a kedvenc régióm Liguria (Savona, Genova, Cinque Terre környéke), de Torino is borzasztó hangulatos, viszont télen délebbre menekülnék :D

2016. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Seychelle-szigetek
2016. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Minden télen Haway.
2016. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én északra mennék mindenképp, főleg ha nem a meleg az elsődleges kritérium! Norvégia, Finnország, vagy ha nem észak, akkor Tirol, Fekete erdő, Svájc.
2016. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Róma, Firenze.
2016. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!