Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazília vagy Mexikó a jobb...

Brazília vagy Mexikó a jobb turistaként?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Az óceán nem érdekel! Inkább kúltuláris és szórakozási tevékenységeket figyelembe véve.
2022. márc. 19. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
En Mexikoban voltam (nem Cancun vagy barmi hasonlo turista getto) nekem nagyon tetszett. Nagyon megeri ellatogatni Mexikoba. Braziliaban nem voltam meg de ha majd megyek csak a Pantanal erdekel.
2022. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 EagleHUN ***** válasza:
53%

Mexikó? Gondold ezt át! Bár több a látnivaló gyakorlatilag gépfegyveres őrök kísérgetik a túristákat az ilyen helyeken.

Gépfegyveres bandák rabolhatnak ki.

Vagy a kartelek elrabolják a túristákat simán váltságdíjért és ha nem fizetnek valakiért akkor már csak azért is kicsinálják, még a szerveit is eladják.

https://www.youtube.com/results?search_query=mexico+tourist+..


Brazíliában a "gyerekek" kifosztanak kitépik a kezedből a táskát fényképezőgépet pénztárcát, de legalább meg nem ölnek meg.

https://www.youtube.com/results?search_query=brasilia+touris..

2022. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Braziliában is megölhetnek ha betévedsz egy favellába.Pusztán a telefonodért.
2022. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Tudom hogy nagy veszélyei vannak Mexikónak. Láttam ezt a videót. Csekkold le te is. Ez a csávó kint él/nyaral és elmeséli ami a legrosszabb dolog tötént vele.


#3 Franciaországban, Németországban és más Európai országban is előfordulhat ilyesmi.

2022. márc. 19. 20:48
 5/12 A kérdező kommentje:
2022. márc. 19. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

@2 Gondolom életedben nem jártál Görögországnál messzebb. Mexikó hatalmas ország, amelynek valóban vannak veszélyes részei, de olyanok is, amelyek simán európai szintű biztonságot garantálnak.


Mindkét ország remek hely, nekem pont inkább Brazília volt kényelmetlenül veszélyes, annál csak pár polgárháborús afrikai országban éreztem nagyobb veszélyben magam, pedig megfordultam itt-ott.

2022. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EagleHUN ***** válasza:
80%

"@2 Gondolom életedben nem jártál Görögországnál messzebb."

Kínáig jutottam.

Az amerikai földrész még valóban kimaradt.

2022. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 EagleHUN ***** válasza:
95%
Európa egy része azért megvolt nem csak Görögország.
2022. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet népszerűtlen leszek, de nekem mindkettő hatalmas élmény volt, de másért. A Chichen Itza csak Mexikóban van, a Megváltó Krisztus csak Brazíliában. Szóval nyilván idő és pénz kérdése, de így nem lehet összehasonlítani.


Mexikóban jobb ételeket ettem, viszont Brazíliában jobbak a strandok. Túrázni szintén Brazília a nyerő, Mexikóban viszont imádtam a romvárosokat. Az Iguazu miatt abszolút megéri Brazíliát választani, viszont egy átlagos mexikói görbe este nekem sokkal hangulatosabb volt, mint bármelyik nagy brazil buli.


Na a közbiztonság. Itt egyértelműen Mexikó a nyerő. De pont a napokban kérdezett privátban egy tag, akivel megosztottam brazil tapasztalataimat, hogy azért ott sem olyan nagyon vészes. Afrikában azért vannak sokkal rosszabb helyek is.


Tudom ez szubjektív, de ha választanom kéne Brazíliába biztosan visszamennék minden hátrányával együtt. Mexikó is csodás, de nekem 1x elég volt és nem vágyom a mélyebb felfedezésére.

2022. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mexikóban voltam, egyáltalán nem veszélyes, itt nem lőnek le egy telefonért és a kartell sem csesztet, sőt sok maffia érdekelt üdülővárosban ők ügyelnek még külön a közbiztonságra.
2022. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!