Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Cancún vélemények?

Cancún vélemények?

Figyelt kérdés
Cancúnról mi véleményetek? Főleg biztonsági okokból érdekel a dolog, mert Mexikóról lehet durva dolgokat hallani

2023. jan. 18. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igaz hogy mi csak átutaztunk, Playa dél Carmenbe, de amíg ott voltunk se történt semmi, a turistákra különösen vigyáznak
2023. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem teljesen fölösleges azért egy óceánt átutazni, amiért te tennéd. Ez a véleményem.
2023. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Biztonságos.
2023. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
80%
Abban a turistagettóban nem lesz bajod
2023. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Cancún nem Mexikó csak egy kihelyezett amerikai turistagettó, egy napnál többet nem érdemes ott tölteni.
2023. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Szerintem teljesen fölösleges azért egy óceánt átutazni, amiért te tennéd. Ez a véleményem."


Mondjad már el miért akarom átutazni az óceánt

2023. febr. 10. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van.

Amúgy Nordamerika

2023. márc. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi két napot töltöttünk csak ott, az alapján szerintem fizikai támadástól nem kell tartani (mint úgy általában azon a környéken sehol sem, sok a rendőr, komoly fegyverekkel stb.).

Ellenben tele van bulizó amerikaiakkal, hangosak, közönségesek, a helyiek pedig drogot akarnak eladni, kicsit tényleg olyan volt, mint egy filmben.

Playa del Carmen, Tulum szerintem szebb és élvezhetőbb turistaként, de nem ismerem az utazásod célját, ez tehát csak egy kéretlen megjegyzés :)

2023. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!