Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Holnap után fogok először...

Holnap után fogok először repülőn utazni, Amerikába, összesen 24 óra az út, és nagyon izgulok. Letudnátok írni nekem, hogy milyen érzés? Tériszonyos vagyok, ezért ablak mellé ne üljek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Bárhová ülhetsz, csak arra vigyázzál, hogy nehogy a pilóta ülésébe üljél ha szédülsz!!
2012. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
legalább megnevettettél!:D
2012. jan. 2. 21:54
 3/21 anonim ***** válasza:
Odaülhetsz bátran, mert nem sokat fogsz látni az ablakon. Hova utazol te? Canadába hat óra az út, de az idő eltolódás miatt effektíve 12 órát ülsz a gépen. A plusz 6 órát hazafelé visszakapod.
2012. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Memphis, Tennessee. Átszállásokkal együtt 24.
2012. jan. 2. 22:00
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, kényelmes ruhában utazz, és bátran ülj az ablak mellé. (Nekem a Grand Canyon fentről mindig élmény, pedig egy itthoni kilátóba sem merek felmenni.)
2012. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A repülés iszonyatosan nagy élmény!


Ha már fent vagy a levegőben akkor nem fogsz izgulni.


Amikor elindul a gép és gyorsul, az egy egész picit ijesztő, mert annyira felgyorsul hogy belepréselődsz az ülésbe. De hiába vagy tériszonyos, erről az élményről én nem mondanék le a helyedben. Az, hogy látod az ablakon hogy a felhők fölött szállsz, az valami gyönyörű!

Én is tériszonyos vagyok nagyon, de a repülést nagyon élveztem.

Ja és tipp: rágó legyen nálad, mert kellemetlen ha pattog, eldugul a füled.

2012. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek! :) Rágót viszek, az már biztos, és most már bátran ülök ablak mellé!
2012. jan. 2. 22:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Én 9 évesen ültem először repülőn és a legjobb élmény a kaja volt az úton. :D:D De tényleg, iszonyatosan finom kaját adtak, pedig ez csak snack volt, mert Görögországba mentünk, de azóta is azt a finomságot emlegetem. :D De amúgy nem a kaja volt a lényeg, én nagyon élveztem a repülést!
2012. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha kaja, akkor jöhet. ;) Egyébként meredeken száll felfele?
2012. jan. 2. 22:40
 10/21 bánomisén ***** válasza:
Meredeken, de azért nem annyira, hogy fekvő helyzetbe billenj :-)
2012. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!