Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Félek a repüléstől! Milyen érzés?

Félek a repüléstől! Milyen érzés?

Figyelt kérdés

Igazából nem attól félek,hogy lezuhan vagy ilyenek hanem attól,hogy milyen lesz amikor föl/le száll...

Én már azt sem birom,ha kocsival gyorsan megyünk,attól is bepánikolok.Nagyon rossz érzés mikor felszál?Mihez hasonlít?


2011. ápr. 19. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Leszállás a rosszabb, akkor eléggé ráz, de ez gép és pilóta függö is.

nekem volt olyan utam amikor a leszállásnál a pilóta oda vágta a gépet, vagy is ahogy leértek a kerekek egyet ugrott a gép, én úgy megijedtem hogy skikitottam egyet. pedig elötte már repültem párszor.

2011. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Viktóriaaa válasza:

Én egyszer voltam repülőn egy 2,5 órás úton. Nagyon begyorsul a felszálláskor és egy ideig elég meredeken marad,eszméletlen a kilátás olyankor az ablakon.Nem vészes,de mély levegőt kellett nekem is venni.Viszont amit érdemes tudni, hogy nem olyan monoton a repülés,útközben előfordul egy-két rázkodás és éles kanyar.Ezt csak megjegyezném,mert engem meglepett,azt hittem,hogy olyan mint a filmekben:)

Jó utat!

2011. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fülem fáj állandóan főleg fel- és leszálláskor, de út közben végig. A gyorsaságtól általában én is félek, de a repülőn nem volt vele bajom, amikor felszáll a gép és begyorsul, az még jó érzés is. A levegőben út közben meg már nem is érzékeled, hogy milyen gyorsan megy.
2011. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TijuMK ***** válasza:
Én úgy néz ki fordítva vagyok bekötve, nekem a leszállással nincs bajom, de amikor felszáll mindig ki akarom dobni a taccsot, szerencsére még egyszer sem történt meg, de a gyomrom nagyon rosszul viseli a felszállást. Viszont a fülem sose dugult még be, meg mielőtt felszáll és felgyorsul azt is élvezem, csak aztán az a liftezés a gyomromba:S Olyankor mindig kinézek az ablakon és próbálom elfelejteni az ingert és csak a tájra koncentrálok, és végül is működik.
2011. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a felszállást nagy bulinak tarom és a kilátás is tényleg gyönyörű. Mivel nem Mo-on lakom sokat utazom repülőn és el kell, h mondjam, h ha nem ablak mellett ülök, akkor megőrülök. Egyrészt unatkozom, de az olvasás nem köt le, mert mióta egyszer irdatlan turbulenciába került a gép, azóta kicsit aggódok is.

Egyébként én is olyan besz-i vagyok, mint te, utálom, ha gyorsan megy az autó, főleg mikor van vmi bukkanó.

2011. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Jaj,össze vissza írnak mindent.

Semmi különös,megnem mondod,hogy repülőn ülsz.

A légi járat a legbiztonságosabb.

Ha pánikolós vagy,akkor ülj a szélén,ott nagyobb a tér mint legbelül, olvasgass,vagy halgass zenét.

És ne nagyon nézz ki az ablakon.:)

2011. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon tartottam a repüléstől mert én olyan vagyok hogy buszon nem egyszer lettem rosszul az évek alatt, de a repülőn tényleg semmi gáz nem volt.Én élveztem, és szerintem a sebességet nem lehet annyira érzékelni, mert a repülő hatalmas és én pl jobban biztonságban éreztem magam mint egy kocsiban ami 130-al megy. Egyedül a fülem recsegett.
2011. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)))
2011. ápr. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!