Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Nagyon szeretnék kimenni...

Nagyon szeretnék kimenni Amerikába de tudom jelenleg nem nagyon lehet letelepedni mint állampolgár de ha mégis hogy lehet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:47
1 2
 11/15 gtgunár válasza:
Amerikába akarsz menni? Menj Kanadába! Az a legjobb hely!
2012. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Az Antikrisztusos Úrnak csak annyit, hogy aki nem tudja a számláit fizetni és kap egy jó lehetőséget külföldön az még szép, hogy él vele. Hülye, ha marad és nyomorog!! Egyébként meg ne személyeskedjünk, jó?! Külföldön a magyarok nem összetartóak, hanem egymást húzzák le, verik át! Ez a kinti általános vélemény. Erre írtam hogy kártékonyak! Se többet se kevesebbet! És máskülönben meg fejezzük már be azt , hogy nem jó az országhatáron túl, rendben??? Az utolsó 100% vérű magyar kb a török megszállás alatt ki is halt. Azóta népek tízezreit telepítették be (csak figyelni kellett volna töri órán! Nem másokat fikázni, bukókám!)Keveredik a vér, bennem is van magyar, horvát, osztrák sőt még francia is!! Én EURÓPAINAK tartom magam! Nem kevesebb a magyar részem, de ha itt rokomban a gazdaság, akkor az OTTHONOM (EU) azon részén próbálok szerencsét ahol jobban megy a szekér. Aki marad, az ő dolga. Ennyi!
2012. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én inkább a pozitív tanácsokra figyeljünk, szóval sok sikert ha kimész külföldre - erről szóljon ez a topic!
2012. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
# 12: Kettőnk közül még mindig te mondod kártékonynak a magyarokat, és csak te beszéltél itt vérről is egyedül. Eltévedtél? Tudod engem az dühít, hogy ti azt hiszitek ott valamit jól csinálnak a vezetők, politikusok, közbe nem esik le nektek hogy míg Magyarországnak és most már sorra a kissebb országoknak is egyre rosszabb lesz, és ez pont azzal van összefüggésbe, amit ti csináltok. Másrészről meg hiába írod ekkora betűkkel hogy magad EURÓPAINAK tartod, attól még Magyar maradsz... Te rámondod csak így, azt hogy nincs összefogás? Körülnéztél egyáltalán? Nem szégyenled magad? Mert ez hazugság. Tele van minden tenni akaró emberekkel, kissebb nagyobb csoportokkal, akik szívesen várják az ötleteket, azt hogy az értelmiség is csatlakozzon hozzájuk, ( a mellett a kevés mellett aki van), de nem, ehelyett elmennek, nem állnak ki a jogaikért itthon, inkább kussolnak és kimennek külföldre, még a Magyarságukat is tagadva? Tényleg nagyon szép elveid vannak! Én nem vagyok egy radikális, nem vagyok hungarista sem, de teljesen egyértelmű hogy a Hazámat segíteni akarom, felőlem jöhet külföldi, olyan színű amilyen akar, amíg nem arra pályázik, hogy ki vigye a munkaerőt meg a pénzt az országból, de azzal hogy valaki szó nélkül elmegy... De a legrosszabb mikor azt mondják hogy amerika, anglia, németország, jaj de jó helyek, jobbak mint Magyarország... És nem esik le hogy az ilyen pénzügyi nagyhatalmak felelősek mindenért, inkább mentek erősíteni őket. De ha szerintetek jó hely a világ akkor hajrá!!
2012. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tojasleves válasza:

Kedves utolsó válaszoló. Nem olvastam végig a szösszeneted, mert hülyeség (részben) Szép ötlet, hogy itthon kell maradni, és harcolni az ideológiáért, de abból nem tudod eltartani a családod, nem vehetsz házat-lakást-kunyhót-ólat, mert egyszerűen egy életre eladósodsz.

Ellenben külföldön meg lehet élni a fizetésből, sőt, félre rakni is marad. amit késöbb tőkeként felhasználhatsz családalapításra.

Én ezért jöttem el Magyarországról, mert ott középvezetőként küszködnöm kellett a megélhetésért, albérletben. itt részmunkaidőben dolgozom, konyhán, kifizetem a kis szobámat, van egész hónapban mit ennem bőségesen, fizetem otthon a hiteleimet. És még mit??? Elmondom. Teszek félre pénzt! mert van miből! heti 180€-s fizuból! Na ezért nehéz otthon a "harc", mert megdögölhetsz havi 120.000-ből, és sokan kevesebből is élnek.

A Kérdező Kérdésére válaszolva: Amerikaa kontinens, van ott olyan hely, ahova nem kell Zöldkártya, Ha USÁra gondolsz, az nagy fa, nagy fejsze kell, amit belevághatsz.

2012. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!