Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mexikóba szeretnék menni...

Mexikóba szeretnék menni nyaralni nagyon megtetszett ez a hely de sok rosszat hallottam róla hogy pl: nagyon veszélyes! Ti mit javasolnátok menjek el vagy keressek valami már nyaraló helyet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát figyelj, ha van rá pénzed, és ez az álmod, akkor menj oda nyugodtan. Csak el kell kerülni a veszélyes helyeket. Pl. az északi részeket ajánlatos elkerülni, aztán Mexikóváros, és Acapulco sem túl biztonságos, de ha mindenképp arra mennél, szervezett úttal menj, ahol sokan vagytok egy csoportban és kísérővel, úgy nem hiszem hogy bajod esne. De leginkább a Yucatán-félszigetet ajánlom, mivel ott vannak a legnagyobb üdülőparadicsomok, ezért sokkal-sokkal biztonságosabb, mint Mexikó többi része, ott tényleg nem kell aggódnod.
2012. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Lehet menni nyaralni Mexikóba, de ha nem tudsz spanyolul, akkor csak a tipikusan turista helyekre menj. (Acapulco, Cancun)
2012. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenféleképpen a fővárosba szeretnék menni,és igen jobb lenne egy csoportal mint a barátnőimmel,hiszen veszélyes lenne ott egyedül.
2012. jún. 23. 14:04
 4/15 anonim válasza:

egyik haverom volt Mexikóvárosban 2 éve és azt mondta semmi gond nem volt.ami tilos:este kimenni,még akkor is,ha többen vagytok;egyedül kimenni az utcára;próbafülkébe is úgy menj,hogy tudják többen hogy ott vagy

szerintem,ha ezeket betartjátok és úgy közlekedtek,hogy látszik az,hogy többen vagytok akkor bántódásotok nem eshet!

jó pihenést!:)

2012. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ezeket tényleg ajánlatos betartani, amit az előző ír. Még azt tanácsolnám, hogy ne nagyon hordjatok márkás ruhát, ékszereket, az értékeket (mobil, fényképező) ne "mutogassátok", ne legyen elöl. Nem azt mondom, hogy szakadtan öltözzetek, csak hogy ne az legyen az első benyomás rólatok, hogy gazdagok vagytok mert akkor kb. garantálható hogy kirabolnak.
2012. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Szia. Én Mexikóvárosban élek 3 hónapja. A hugom 3 éve. A tömegközlekedést mind a ketten egyedül használjuk, illetve az utcán is egyedül sétálunk. Szerintem a főváros nem veszélyes. Persze ugyanugy mint pl Pesten (a VIII. kerület egyed részei stb.)vannak kerülendő helyek.Az emberek nagyon segítőkészek, sokkal inkább mint Magyarországon. Acapulcóban februárban voltunk. Mexikói emberrel szinte ne mis lehet találkozni azon kivül aki szállodában dolgozik vagy épp valamelyik boltban. Cancunba holnap megyünk. A mexikói barátaim azt mondták,hogy ott még több a turista mint Acapulcóban. Szóval nem veszélyes nyaralás szempontjából. Gyere várunk szeretettel :)
2012. jún. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ohh de jó!köszönöm a válaszokat!És tudsz nekem külömlegességeket mondani a fővárosról? pl:helyek,ilyesmi? mert akkor azokat is szíveesen megnézménk! :)
2012. jún. 25. 10:01
 8/15 anonim válasza:
hát sajnos nem,mert a srác san franciscoban lakik.szóval elég ritkán kommunikálok vele..
2012. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm! :)
2012. jún. 25. 18:49
 10/15 anonim válasza:
enyivel elmehetnél bora borára a lukszus tengerparti szigetre
2012. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!