Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Budapestről Barcelonába...

Budapestről Barcelonába stoppal mekkora őrültség elmenni? Mennyi pénz kell hozzá minimum? Mennyi idő max. Mire odaérnék?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés, de valakitől ezt is meg kellett kérdeznem.. Kérlek szépen titeket hogy ne gúnyolódjatok!És értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm!!
2012. júl. 3. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
[link] Így stoppolgass!
2012. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én nem stoppolgatnék.


Eurolines-nál Budapestről 10-enpárezen Barcelona. Az is simán megéri. Én májusban mentem vele! Bukarestből indult a busz, rajtam kívül mindenki román volt, de nem olyan gázos. :)

2012. júl. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja és 1 nap + pár óra az út busszal Barcelonáig.
2012. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem félsz attól hogy megkurnak útközben párszor ha rossz kocsiba szállsz? Vagy kivágják a szerveidet a szervkereskedők! A viccet félretéve veszélyes!
2012. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12-es! Akkor nem te panaszkodtal a tekozlohomar-blogon...?:)
2012. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodtam, semmi bajom nem volt az úttal, kicsit hosszú volt, mindössze ennyi =D.
2012. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

[link]


Hát ez érdekes, mástól is hallottam egyébként hasonló rémtörténeteket erről a járatról, de ahogy néztem ez is 2011-es történet (mint a másik is, amit neten olvastam). Nekem személy szerint semmi gondom nem volt, pedig oda-vissza utaztam Madridba és Madridból haza, Budapestre (most júniusban). Odafelé teljesen okés volt, fullos busz, jó arc sofőr, viszonylag normális társaság. Hazafelé kicsit parasztosabbak voltak a sofőrök, plusz volt egy-két cigányasszonyság, de sosem volt olyan, hogy bárkit otthagytak volna, mert még nem ért vissza a buszhoz, pia pedig abszolút nem került elő, cigi is csak a pihenőhelyeken. Kicsit kényelmetlen, az tény, mert hosszú az út, de odafele pl. nálunk mindenkinek jutott külön-külön egy kettesülés. Hazafele már ültek mellettem, ill. volt, hogy benyomtak egy kis román muzsikát, de azt is ki lehetett bírni. :D


Én elmennék még egyszer is vele, ha kéne, mert nem volt kifejezetten rossz, persze az is lehet, hogy pont jókor voltam jó időben és lightos verziót fogtam ki mindkétszer az útból.


Egy ismerősöm is ment már így ki Madridba pár hónapja és neki sem volt különösebb problémája...

2012. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van Venezuelában is Barcelona település. Döntsd el hogy melyikhez.
2012. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

~11 ezer kilométert stoppoltam eddig. Nem őrültség! Inkább az kéne kérdezned mennyi idő legalább. A maximum elég sok mindentől függ. Két nap alatt oda lehet érni, ha NAGYON JÓL haladsz. Amúgy 3-4 nap alatt ott vagy, ha nem vagy béna.


Mennyi pénz? Amennyiért vásárolsz enni. Inni nem jó venni. Újra kell tölteni a csapból a vizet.

2013. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!