Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi az a minimum összeg...

Mennyi az a minimum összeg amiből új életet lehet kezdeni Angliában?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom akik nekivágtak Angliának úgy,hogy nem volt munkájuk. Szállásom talán 1-2 napra lenne de semmi más segítség nincs. Milyen és mennyi kezdő kiadásra számítsak? Mennyit kellene gyűjtenem,hogy elindulhassak?
2011. okt. 26. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1250 fonttal jöttem ki, itt foglaltam szállást, és kerestem munkát, de éppen hogy elég volt a pénzem 1 hónapig! Kauciót, lakbért, közlekedést, étkezést kellett fizetnem, a kezdeti költségek magasak. Az utolsó pillanatban találtam munkát, már a maradék pénzemből haza akartam jönni. 3 hónapja vagyok itt, nagyon megbántam hogy kijöttem, abszolút nem érzem jól magam. Még egy pár hétig itt maradok, aztán megyek Ausztriába egy síparadicsomba, ahol az egyik ismerősöm szerzett munkát. (Bárcsak már először is Ausztriába mentem volna.)
2011. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D gondolom sz@r a kaja. mindenki azt mondja hogy nem finom az angol konyha :D
2011. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lakhatás nélkül ott sem lesz jobb, akik megszedik magukat úgy spórolnak, hogy szinte ingyen laknak valahol.

Egyház révén rengeteg vallásos dolgozik külföldön, rendek révén kolostorokban laknak sokan, de ingyen van, onnan járnak dolgozni.

2011. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolótól kérdezném,hogy teljesen egyedül mentél ki úgy,hogy nem ismertél senkit? És úgy hallottam,hogy van valami regisztrációs díj vagy nem tudom hogy hívják amit akkor kell fizetni amikor kimész és bejelentkezel,hogy ott élsz.Mi is ez pontosan?
2011. okt. 26. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

én kereken 200 fonttal jöttem ki.

a www.gumtree.com oldalon találtam egy takarítónői állást egy hotelben, és szerencsére a szállást is biztosítják heti 30 fontért.

már július óta itt vagyok, de nem tervezek haza menni. megpróbálok előrébb lépni. már elég sok itt dolgozónak sikerült.

2011. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20.41es vagyok.


NI számot kell intézni (ingyen van) és bankszámla szám kell.

Home office regisztráció már nem kell !! (ezért kellett még annó fizetni)

2011. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az volt a 150 fontos tétel ugye?
2011. okt. 26. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:

én utoljára 90 fontról hallottam, de lehet, hogy azóta emelték.

a lényeg, hogy most már nincsen ilyen!

2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jó hír :)
2011. okt. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!