Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mit lehet tudni erről a 2...

Mit lehet tudni erről a 2 országról? GDP? Milyenek Magyarországhoz képest?

Figyelt kérdés

Tudom már volt ilyen kérdés (nem én tettem fel !) de nem láttam hasznos választ.


Uruguay és Paraguay érdekelne.


Melyikbe lehet nyugodtabban (biztonságosabban) élni? Melyiknek mennyi a GDP-je? (és Mo.-é?)


Melyikbe "ajánlatosabb" menni ?


Igazából nem nagyon ismerem a Dél-Amerikai országokat (tudom, hogy Chile a leggazdagabb) de ez a 2 ország megfogott, mert hát képeket láttam, és nagyon tetszik.


Melyik "jobb" úgymond? (vagy más szavakkal : élhetőbb vagy tűrhetőbb)


2012. szept. 12. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Uruguay a térség egyik legfejlettebb, legkevésbé korrupt országa.(Chile után.) Mindenképp Uruguay a jobb és főleg biztonságosabb.
2012. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Uruguay. Kellemes éghajlatú, amolyan öregurasan európai jellegű ország.
2012. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor Uruguay. Azt hittem veszélyes, bár Paraguay nem tudom miért veszélyesebb.:)
2012. szept. 12. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Paraguay-ban hatalmas méreteket ölt a bűnözés. Különösképp a brazil határvidéken, de az egész országban gond a közbiztonság. (Tájékoztatjuk a magyar állampolgárokat, hogy az ország utazás és ott tartózkodás szempontjából "II. Fokozott biztonsági kockázatot rejtő országok és térségek" kategóriájába tartozik.)
2012. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ráadásul Uruguaynak nagyszerű tengerpartja is van, pl. Punta del Este nagyon híres fürdőhely.


Montevideo egy szép, élhető, nyugis város, de ez egész Uruguayra igaz.

2012. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor Uruguay !! Köszi :D
2012. szept. 12. 18:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem ott azért nincs akkora bűnözés és jó a közbiztonság nem csak Montevideóban.
2012. szept. 12. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Mint tapasztalt del amerikai utazo, nyugodt szivvel ajanlon Uruguay-t. Kicsi, de jo kis orszag. A kozbiztonsag nem rosszabb, mint Magyarorszagon.
2012. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

GDP: Uruguay: 13 914 (ezzel 48. a listán, Magyarország után, Antigua és Barbuda előtt)


Paraguay: 3 252 (ezzel 114. a listán, Tuvalu után, Grúzia előtt)


és Uruguayra szavaznék én is

2012. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Uruguay-ban van a legtöbb európai származású, szinte csak fehérek lakják az országot. Kicsi ország, de jó helyen fekszik, jó az ellátottsága, a természeti adottságai, sokkal kisebb a bűnözés és a gazdasági bajok mint máshol Dél-Amerikában (Chile még a másik igen fejlett ország).

Dél-Amerika Svájcának is becézik. :)


Paraguay-ban a közbiztonság nem olyan rossz mint pl. Boliviában, Braziliában, Kolumbiában, Venezuelában, de rosszabb mint Uruguay-ban, Argentinában, Chilében. Gazdaságilag sokkal elmaradottabb mint Uruguay vagy Argentina, Chile.

2012. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!