Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ha kimehetnétek egy gimnáziumi...

Ha kimehetnétek egy gimnáziumi tanévre, ti hová mennétek: Argentína, Costa Rica, Mexikó vagy Chile? Miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy 1-2 hozzászólónak mennyi köze volt az említett országokhoz, de gyanítom nem sok... Kolumbia elég veszélyes, ott a fegyvertartás frankón legális... egyik argentin barátnőm ott élet 2 vagy 3 évet a családjával, hát élete legrosszabb évei voltak állítása szerint. Az hogy Argentína mennyire európais... hát Bs.As igen, azt elismerem, rosszul is voltam tőle, bár vannak szép helyei, de nekem személy szerint a kisebb városok (amiben annyi az európaiság mint Manci néniben az afrikai szármozás) jobban tetszettek. de ha már nagyon erőlködünk, hogy valamihez hasonlítsuk akkor inkább California a magas pálmafák miatt -már ahol van :D amúgy ha latin v dél amerikába mész a spanyolod nem lesz jó európába, mert ott máshogy beszélnek pl vosotros helyett ustedes ami a spanyolspanyolban az önök meg ilyenek...
2012. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyikbe sem,mert akárki megolhet.
2013. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: Mert Magyarországon nem... aha.
2013. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak az a kulombség hogy Magyarországon százszor kevesebb verés,rablás és gyilkosság torténik mint egy teljesen fejletlen Dél-Amerikában.
2013. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lehet már elavult a kérdés, de én Costa Ricán töltötte egy évet, oda menj!!:) Imádni fogod
2014. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!