Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan tudnék kiköltözni majd...

Hogyan tudnék kiköltözni majd amerikába? (Georgia, Marietta)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék majd kiköltözni,de nem igazán tudom mi a menete,hogyan is kéne,egyáltalán hogyan kereshetnék munkát.

2013. márc. 26. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egymilliószor leírtuk már, tényleg nem tudsz visszaolvasni?


Zöldkártya kell, aminek vagy házasság, vagy zöldkártyalottón való nyerés az előfeltétele.

Plusz pénz, munka, szerencse...


De hadd ne írjam le újra, vedd a fáradságot, és nézz utána, ha annyira szeretnéd!

2013. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Ugy hogy visszaolvasod az osszes eddigi Amerika kerdest, a hozza erkezett valaszokat, de ne csak a frisseket, hanem tavalyi tavaly elotti kerdeseket.

Aztan osszeall a kep a fejecskedben es ha ezek utan meg mindig van kerdesed, vagy valami nem vilagos, akkor kerdezz ujra.

2013. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ami miatt fel tettem a kérdést,az az volt,hogy van egy évfolyamtársam,aki egy ideig kint élt Los Angelesbe,majd kb egy éve,másfél éve visszajött MO-ra,és most megint kiköltözött. De ez azért érdekel,hogy ezt hogy csinálták?Mármint nyílván dolgoznak ott,de ha ennyire "lehetetlen" kijutni,akkor hogy lehet,hogy ők ide-oda mászkálnak?
2013. márc. 28. 00:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nekik már van zöldkártyájuk, vagy akár állampolgárok is.

Az más, mint újként kiköltözni!

2013. márc. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miert nem kerdezed meg az evfolyamtasrsad, hogy o hogy csinalja!!!

Lehet h tanulo vizum, osztondij, lehet, hogy anyukaja amerikai neki meg zoldkartyaja van, sok lehetoseg van, de hogy az evfolyamtarsad hogy csinalja, azt sajnos mi nem tudjuk kiszopni az ujjunkbol....

2013. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
először keress magadnak odakint férjet/feleséget mert zöld kártya nélkül valóban nem élhetsz kint. barátnőm kiköltözött most, és mivel lejárt a 3 hónap, ha visszajön magyarországra, soha többet nem mehet vissza amerikába. egész családjával illegálisan tartózkodnak kint, munkát, ilyen takarítás, kertészkedés, mosogatás viszonylag könnyen lehet találni és mondanom sem kell, többet keresel vele mint itthon egy dimplomával.... másrészről hallottam, hogy Obama amnesztiát kíván adni a kint élő bevándorlóknak szóval csomagolj és menj ki, hátha te is kapsz! :D viccet félretéve, szerintem költözz máshova, ahol engedik is és szívesen látnak...
2013. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!