Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Nagyon szeretnék Comptonba...

Nagyon szeretnék Comptonba költözni! Megéri e?

Figyelt kérdés
Szoval a legjobb barátom Comptonba lakik tisztában vagyok vele hogy abszolút nem biztonságos de ez nem érdekel!Oda költöznék hozzá 10-20 évig az hogy mi lenne a munka nem beszélhetek!A bandákkal tisztában vagyok ismerek is tagokat!Szoval szerintetek ki mennyjek?Mert )zeretem Comptont és Dr.Dre pár utcával arrébb született.Szerintetek megéri kimennem?Volt már kinnt valaki?

2013. márc. 30. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia Petike, elmúlt már 10 óra, anyának megígérted, hogy alszol és a szünetben még a környezetismeret tz-re is tanulsz!
2013. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Csak kíváncsiságból: veled beszéltem múltkor a 2Pac-os kérdésnél?:D Amúgy szerintem nem éri meg, de te tudod.
2013. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"hogy mi lenne a munka nem beszélhetek" höhö :DD

álmodj még egy kicsikét :D

2013. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Compton mióta Dél Amerika?
2013. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Eazy E nem hinném :D

Am nem tudom miért irtok hogyha nem tudtok válaszolni.Am nem tudom ilyenkor mi kinóz titeket sztem csak féltékenyek vagytok azt csá ;)

2013. márc. 31. 17:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Mégis mire arra hogy a gettóban akarsz élni....??? Kössz arra nem. Sok időt töltöttem, töltök LA-ban, azt a részt mindig tudasoan kerüljük. De ha Te akarsz menj nyugodtan.
2013. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én má' vótam kinnt. Párszor hülyére vertek, elszedték a kokómat, szegények nem trudták, hogy titkosrendőr vagyok.Téged is a bagoczi ezredes szervezett be? Ha kimész, mond meg a csajomank, hogy jól vagyok ne agodjon majd megyek ha biztonságos lesz megint. Na megyek, mer hazajött a mutter. Lassan te is készülj a csicsikához! Hónap majd megbeszéljük a részleteket. A lehallgatót a fogkrémbe tedd, ott nem keresik.

Üdv: 008

2013. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Ne félj majd kinövöd.
2013. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem mindig lenyűgöznek az ilyen beírások. Miért ír egy ilyen site-ra valaki nyilvánvaló hazugságot? Érdekel hogy küldenek el a fenébe? Így legalább foglalkozik valaki veled amúgy meg semmi nem történik az életben? Izgatottan nyomogatod a reload gombot hogy mikor jön válasz? Tényleg érdekel.
2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nincs mit tenni, vannak ilyen sajnálatra méltó emberek. Az szövegből is látszik hogy aki írta agyilag biztos nincs túl a 14. életévén.
2013. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!