Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mennyire bisztonsagos Del...

Foreverinlove kérdése:

Mennyire bisztonsagos Del Amerikaban egyedul utazni? Foleg hogy lany vagyok!

Figyelt kérdés
Juliusban van 2 hetem szabim s gondoltam meglatogatok egy ismerosom Chile-ben. De, ha mar olyan messze elmegyek gondoltam megallhatnek Buenos Airesben vagy Braziliaban... vagy egy nagy vagyam elmenni Peruba a Machu Picchu-hoz!
2013. máj. 24. 17:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Megyek én is, és nem leszel egyedül. Asuncionba is beugorhatunk.
2013. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen helyesírással elég veszélyes.
2013. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

teljesen biztonságos, ha észnél vagy


[link]

2013. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én is a Panamericana-t javasolnám,olvass utána!
2013. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sorry, de eletem soran soha nem tettem a helyesirasra nagy hangsulyt. Soha nem eltem Magyarorszagon, szoval par nagykepu embernek ezt is tisztelnie kene, hogy ennyire megtanitottak a szuleim magyarul!

Anyway! Koszonom szepen a blogot!

Es persze barkinek kedve van csatlakozni csak nyugodtan! :)

2013. máj. 24. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha észnél vagy, akkor nem lesz gond. Én Peruban voltam egyedül nőként pár hónapot, egyszer loptak el valamit a hátizsákom első zsebéből.
2013. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pont most írt erről bejegyzést a Bede (a Panamericana szerzője). 2 hét lóf.sz, csak Chilére se elég, nemhogy még Perut és Argentínát is belefoglalni. Persze városról városra utazgatni lehet, de akkor nem az adott országokat látogatod meg, csak a konkrét városokat.


Chile önmagában elég gyönyörű, repüljetek le az ismerősöddel Tűzföldre és járjátok be azt (meg nyilván Santiagot).

2013. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Beleolvastam a panamaricana blogba, de ahogy lattam aki irta tud spanyolul. Ez lenne meg egy kerdesem, hogy mennyire gond, ha nem beszelem a spanyolt. Megertem, de valaszolni nem megy... Boldogulok e az angollal?
2013. máj. 24. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Hajaj, az gond. Én Peruba középfokú szinttel mentem ki, és biza nem mindig értettem meg hogy mit mondanak.

A fél év alatt kétszer próbálkoztam az angollal a helyiekkel, sikertelenül. Jegyet venni, útvonalat kérdezni, stb.. mindenhez kellett a spanyol. Így viszont már nem indulnék el a helyedben, csak olyan útitárssal, aki jól beszéli a nyelvet.


Amikor egy ottani barátommal utazgattunk, találkoztunk egy amerikai sráccal, aki egyedül járta be Perut. Nem beszélt spanyolul, persze boldogult valahogy, de sokkal nehezebben, és sokkal többet költött mint mi.

2013. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy két hét.... csak Machu Picchu 3 nap, egyik nap megérkezel Cuzcóba, másnap kora reggel vonattal mehetsz Aguas Calientesbe, délután vissza (ezalatt rohamléptekben tudod megnézni a Machu Picchut-vagy egy napot ott maradsz).... és ez még csak egy, emellett nincs idő Buenos Airesre..
2013. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!