Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Milyenek az uruguayiak? És...

Milyenek az uruguayiak? És milyen Uruguay?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Személyes tapasztalata van valakinek?
2013. júl. 26. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez engem is nagyon érdekelne, szeretnék elutazni egyszer Uruguayba és Argentínába :)
2013. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2013. júl. 26. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam Montevideóban pár éve. Szerintem nagyon jó. Az összamerikai kontinens egyik legtisztább és legbiztonságosabb városa. Az emberek kedvesek. Ez egy 3-4 millió főt számláló homogén társadalom, kiegyensúlyozott külkapcsolatokkal és belpolitikával. A társadalom tanult, én nyomornegyedekről nem hallottam, mint pl Brazília ugye. Az országnak a legnagyobb a GDP-je Dél-Amerikában és éves gazdasági bővülés tekintetében hatalmas szomszédjukkal, Brazíliával versengenek. Dél-Amerikában ott a legmagasabb az életszínvonal. Montevideo szép hely, az árak kb olyanok, mint itt (bár 3 éve jártam arra, így csak azt tudom) A Rio Negro, főleg ott ezeknél a kis tavaknál, valami lélegzet elállító. Én csak ajánlani tudom a helyet, ha már valaki Dél-Amerikába vágyik szerintem oda mennyen. Az "Uruk" hasonlóan a többi Dél-Amerikai néphez, totál fociőrültek, a kocsmákban, pubokban, éttermekben legalább 1 tévén megy vagy a hazai bajnokság, vagy egy nemzetközi visszajátszás, Diego Forlán az isten, Luis Suarez Szűzmária keze és hasonlók. Jófej népség. Én nekem nem volt gondom az angollal, szinte mindenki tudott valamelyest, akit megszólítottam, ugye spanyol tudásom nem lévén. Frankó hely, aki tehet nézze meg.
2013. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fasza.
2013. aug. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!