Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Utazni szeretnék, de nem...

Utazni szeretnék, de nem tudom, hogy hova menjek?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm Amerikában Közép-Amerika nyugati részén lakik, De én Dél-Amerikára vagyok kíváncsi. Szerintetek egy repülőjegy mennyi lenne csak odafelé? Sajnos csak a spórolt pénzem 123000 Ft.
2013. aug. 21. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A spórolt pénzed még a repülőjegyre sem elég. egy dél-amerikai út alsó hangon 800.000 Ft. De ez nagyon az alja, Egy normálisan megszervezett, 3 hetes dél-amerikai körút 1,5-2,5 millió között.
2013. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdező nem tudom milyen luxushoz szokott, hogy szerinte egy főre 800e a minimum 2-3 hétre.


Abban viszont igaza van, hogy még a repjegyre se elég a pénzed. A NAGYON akciós, rövid ideig tartó és általában csak 1-2 nagyobb reptérre vonatkozó akciók legolcsóbbja a 140-150e-s régió, de ha nem mindegy a dátum és a célreptér, akkor inkább a 180-200e-t számolj jegyre.


Itt egy kimutatás, hogy hátizsákosan országonként milyen kiadásokra lehet számolni:

[link]

Egész Dél- és Közép-Amerikát átutazva (hátizsákosan, hostelezve, tömegközlekedve) napi átlag 86USD-t költött, ami persze nagyon más érték lehet attól függően, hogy te a nagyon olcsó Bolíviába, vagy a nyugat-európai árakkal működő brazil nagyvárosokba akarsz-e menni.


Itt pedig javaslat arra, hogy ki hova utazzon szabadidő mennyiségének függvényében: [link]

2013. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországnak láttad már minden részét?
2013. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor még spórolok de egyenlőre nem megyek sehova,mert 11 éves vagyok.
2013. aug. 21. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom milyen luxushoz szokott, hogy szerinte egy főre 800e a minimum 2-3 hétre. "


Ez nem luxus kérdése. Voltam már Dél-Amerikában, ez alapján írtam azt, amit. Nekem 3 hét került 980.000 Ft-ba. Bár én nem hátizsákos turista voltam, mindig nagyobb hotelekben aludtam, éttermekben ettem. Nekem az nem fér bele, hogy diákszállókon aludjak, meg az utcán egyek. Az nem az én világom.

2013. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem ne keseredj el ettől. Ha már most ennyi pénzes van és továbbra is ilyeN szorgalmasan gyüjtögetsz akkor 20 éves korodra nagyon szépen elmehetsz akár mexikóba is (én azt nagyon szeretem) ám vigyázz mert pl később kamaszkorban 16 éves körül az új társaságban középiskolában nagyon szeret az ember költeni. :F

D te ne ess ebbe a csapdába! addig meg ha ugyanúgy foglalkoztatni fog a dolog mint most (esély sincs rá hogy odautazz de te kidolgozásiakat akkor ez az akarat nagyon támogatni fog. Én is így vagyok vele csak én mást szeretnék elérni

2013. aug. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ráérsz te még utazni! :D
2013. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11 éves vagy? Sürgősen csomagolj össze, aztán maradj otthon.
2013. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Milyen ügyes vagy hogy 11 èvesen van màr ennyi sporolt pènzed ^^ csak így tovább kölyök :)
2013. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gergő1111111 válasza:
Corsicara gyertek Francia országba én itt lakok kint jo helj kis sziget :)
2016. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!