Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mennyibe kerül az útiköltség...

Cukikutyus kérdése:

Mennyibe kerül az útiköltség Magyarországról Boliviába?

Figyelt kérdés
Aki tud megközelítőleg pontos információt ezügyben,írja meg,köszönöm !
2013. nov. 17. 17:42
 1/4 anonim válasza:
Oda-vissza turistaosztályon tetszőleges időpontban kb. 400e ft. Ha nem fix az időpontod, akkor érdemes nézni mikor olcsó/mikor változik a jegyár.
2013. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh,köszönöm...számítottam rá,hogy ilyen drága...tulajdonképpen nem én akarok menni,hanem egy barátom akar jönni hozzám Boliviából Magyarországra. Jövő nyárra tervezzük,remélem összejön a pénz. Majd megírom neki,hogy ennyi pénzt kell gyüjteni. Köszi az infót :-)

Ha jól tudom csak átszállással lehet jönni,ugye ? Ha erről is van valami információd,akkor érdekelne ! Előre is köszi !

2013. nov. 18. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

repjegy.hu


keress rá az útra, ezer féle átszállási lehetőség van (igen, csak átszállással lehet onnan-ide innen-oda menni)

2013. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megnézem :-)
2013. nov. 30. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!