Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Chilébe ha mennék milyen...

Chilébe ha mennék milyen pénznemet kell vinni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
www.google.hu -> beírod: chile pénzneme -> VOILÁ!!!!!!
2013. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyi penznem melett a dolart elfogadjak a del-amerikai orszagokban. Szinte mindenhol lehet vele ugyanugy fizetni.
2013. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
VOILÁ! A hivatalos pénznemét én is meg tudtam keresni. A kérdésem ettől gyakorlatiasabb volt. 2.válaszolónak köszönöm!
2013. dec. 30. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha megtaláltad a hivatalos pénznemét, akkor mégis mi értelme van a kérdésnek ember?
2013. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden magyar penzvaltonal tud beszerezni. Pl en aperui utazasom elott sehol nem kaptam solt. Viszont mondtak, hogy a dollart ugyanugy elfogadjak.Az eurokat lobogtathattam volna a boltban. Ok, penzvaltoban valtjak, de en ejjel erkeztem es nem volt nyitva semmi. Ejjel bankautomatat keresni csomagokkal nem eletbiztositas.Van az a helyzet, amikor segit olyan info, hogy dollart vigyel.....
2013. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös, én is erre gondoltam.
2013. dec. 30. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!