Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen pénznemet érdemes...

Milyen pénznemet érdemes Romániába vinni?

Figyelt kérdés
A párommal megyünk nyaralni jövő hónapban Parajdra. Mit érdemes vinni(lej,euró,Ft)? Mi az,amit érdemes megnézni a környéken? Ha tudtok belépő árakat is írhatnátok! Köszi
2010. júl. 17. 17:35
 1/2 d,jpt L válasza:

Én tavalyelőtt amikor kint voltam, Lej-t vittem. Mindenhol elfogadják, hiszen ez a saját pénzük.

Egy Lej akkor kb. 95 ft-nak felelt meg, de ennek váltóban utána tudsz járni. Jó utat.

2010. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy euro vagy forint, a lenyeg hogy itt valtsd at lejbe, ne Magyarorszagon. Parajdon amugy mikor en legutobb voltam nem volt tobb a beugro 1000 forintnal(kb), mashova nem tudom hova kellhet meg beugro. Megnezni mindenkepp erdemes a kornyeken Korondot, Szovatat, esetleg Gyilkos-to, Bekas szoros.
2010. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!