Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mi kell ahhoz, hogy kint...

Mi kell ahhoz, hogy kint tudjak élni Amerikában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy-hogy tudok kijutni Amerikába és kint élni és dolgozni. Van kint ismerősöm aki kint él már rég óta és ő kapott zöld kártyát mert kint tanul. Valaki aki jobban ért hozzá tudna segíteni leírni, hogy most mi van? Mert azt halottam, hogy most már nem kell vízum és anélkül is kilehet menni. Légyszíves valaki segítsen! Köszönöm szépen előre! Ha lehet Csak komoly válaszokat írjatok.

2014. márc. 30. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában ha nyaralni mész akkor nem kell vízum, de élni, dolgozni ezzel nem lehet.

Mivel egy millió ugyanilyen kérdés volt már, ajánlom a korábbi kérdések visszaolvasását. Egy milliószor leírták már többen is, mi kell ahhoz, hogy valaki kint élhessen, dolgozhasson.

2014. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A vízum az élethez kell. Csak egy megszabott időt lehetsz ott zöldkártya nélkül. Ehhez nem tudom mi kell, azt tudom, hogy ha am.-i állampolgárral házasodsz össze, megkapod.

Kell útlevél, személyi, pénz, angol tudás ( amerikai angol ), pénz. Azt hiszem van még valami. Ja igen, pénz.

2014. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát vízum szerintem szükséges. A zöld kártya pedig kell hogy legálisan élhess kint. Ha nincs akkor akármiért lebukhatsz. Pl. Ha utaznál vagy akár gyorshajtásnál is. Rájönnek hogy nincs és kitoloncolnak az orstágból egyből. Amúgy a barátodnak biztos tanulóvízuma van amely csak egy meghatározott ideig szól. Igazolva van hogy ő legálisan kint tanul. Zöld kártyát csak úgy nem dobnak utánad. Házasodás pl a leggyakoribb forma a megszerzéséhez. Remélem egy kicsit azért tudtam segíteni. Sok sikert!(:
2014. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!