Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Aki járt vagy élt Már Brazíliá...

Aki járt vagy élt Már Brazíliában mit tudna mondani? Tényleg veszélyes?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a sorozatokban teljesen másképp mutatják be.
2014. aug. 31. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha sorozatból tájékozódsz, akkor nem csodálom, hogy fogalmad sincs a való világról!
2014. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy valaki beszól. Olvasni is szoktam és ezért meglépő mert olyan szép helyeket mutatnak de nem járhatja be mindenki dél-amerikát.
2014. aug. 31. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez olyan idióta kérdés. Brazília elég nagy. Nézzük például Perut az kisebb és azon belül is Limát. A város 80%-a teljesen biztonságos. A maradék 20%-ra túristaként akkor se mennék be,ha lenne helyi ismerősöm. Az a 20% miatt azt hallani,hogy hű de veszélyes hely, pedig nem és az élet negyed annyiba kerül, mint kis hazánkban.
2014. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azert Brazilia eszaki reszerol foleg eleg sok rosszat lehet olvasni. Nyilvan nem a deli reszere gondolok.
2014. aug. 31. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legbiztonságosabb és igen minden van amit szappanoperákban nem látsz: drogkartellek, prostik, fegyverek stb. DE én voltam kint 2 spanyol fiúval és 3 portugál lánnyal 3 éve. Velünk semmi extra nem történt, az egyik lánynak lopták el az övtáskáját az öltözőben(hozzáteszem ezt megtennék Párizsban vagy Barcelonában is). Egy érdekes eset volt, hogy egy nagy klubban buli után volt egy kis összezörrenés aztán előtűnt 2 tipikus Dél-Amerikai maffiózó külsejű fazon és mondta a srácoknak, hogy akkor velük kell menniük. Semmi nem történt, kicsit durvábban a tudatukra adták, hogy ezen a helyen nincsen bunyó és nők jelenlétében meg moderálják magukat. Minden függ attól, hogy mész ki, milyen ismerősökkel, információkkal!
2014. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!