Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » USA-ban elok tapasztalataira...

USA-ban elok tapasztalataira lennek kivancsi?

Figyelt kérdés

Osszel megyek ki Floridaba egy ismerosomhoz. Persze szeretnek dolgozni ez alatt az ido alatt. milyen modon lehet kint munkat talalni? ugynoksegek vagy mukodik a beadom az oneletrajzom valahova elv?


Negativ kommentelok kerem kimeljenek



#elet az usaban #munka az usaban
2015. febr. 28. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik azt hiszik hogy Florida Dél-Amerikában van azoknak speciális munkavállalói vízumot osztanak.


Normális emberek viszont tudják hogy az USÁ-ban nem lehet csak úgy munkát vállalni.

2015. febr. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkavállalási engedélyed akkor nem fogsz meót kapni. De kint él az ismerősöd, miért nem őt kérdezed?? Én is kint élek, és az én ismerőseim megkérdeznek engem.
2015. febr. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van zöldkártyád, állampolgárságod, vagy bármi jogalapod a munkához? Anélkül nem nagyon fog menni, legálisan persze.
2015. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!