Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Magyar allampolgar vagyok, de...

Pellegrini Hucker Ma kérdése:

Magyar allampolgar vagyok, de 25 eve Svajcban elek, Miami-ba szeretnek utazni, milyen vizum kell es ha kell, hogy tudom intezni .!?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hol èlsz. Az allampolgàrsàgod magyar, ergò az kell mint a többi magyarnak. Biometrikus ùtlevèl ès ESTA.
2015. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Vizum már nem kell, a tartozkodási engedélyt a leszálláskor fogod megkapni x idöre.

De mindenképpen felhívhatod a svájcban lévö amerikai konzulátust és érdeklödhetsz róla.

2015. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy az első írta, esta vízum kell. [link]


Csak kitöltöd az adatokat, és 1 napon belül jön az email, hogy megkaptad az engedélyt a belépésre. Meg kell adni bankkártya adatokat is, mivel 10 dollárba kerül a vízum. Nem kell kinyomtatni, ott a reptéren úgyis látják a rendszerben útlevélszám alapján.

2015. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


14 dollar osszesen, nem 10.

2015. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az "esta" NEM vizum.
2015. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esta, amit online ki tudsz tölteni, es ha jol tudom egy evig ervenyes, tehat, ha egy even belül többször is utazol az USA-ban, akkor eleg egyszer megkerned, es kifizetned. Arra vigyazz, hogy CH - Passport kell, az ID nem eleg!
2016. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!