Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazíliába hogy a legolcsóbb...

Brazíliába hogy a legolcsóbb kijutni, nem az olimpiára mennék, viszont elég borsosnak érzem a 280. 000-es repülőjegy árat?

Figyelt kérdés

Július elején mennék Dél-Brazíliába, bárkinek valami ötlet vagy tapasztalat hogy a legolcsóbb kijutni?

Előre is köszi!



2015. okt. 30. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
ne menj oda, megölnek, az egész egy borzalmas gettó ahol géppuskával gyakják egymást, inkább nézd meg a TV-ben az olimpiát
2015. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Pontosan hova is szeretnel repulni? Bocs ha megirtad, nem talaltam hirtelen...
2015. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ügyet Lenke ***** válasza:
ezekre a dátumokra 825 dollár, Budapestről, az kb. 240 ezer ft. annál olcsóbban nem úszod meg...feltéve ha megúszod a távot az óceánban...:)
2015. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 enzo. ***** válasza:

szia,

nem tudom milyen oldalakon keresel jegyeket. De airfrance-al vagy iberiával kell menni esetleg . Az alábbi városokból: Barcelona, Madrid. Nemrég volt airfrance-nak a spanyol!! oldalán 590 euróért rio oda-vissza.

700 euróig amúgy nem drága a repjegy ha dél-amerikáról van szó.

2015. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es, azt írod, Air France-nak van 590 euroért jegye Madridból. Ez klassz, de számoljunk, mert Madridig el is kell jutni:

590 Euro= 184 ezer ft, júl. 12-ére 25 ezer ft a jegy Madridba, 21-én vissza 30 ezer ft, összesen 55 ezer csak Madridig és akkor még a csatlakozást nem is néztem, hogy jó-e?. Mindent beleszámolva 239 ezer valamennyi forint és akkor még át is kell szállnia.

Tehát jól írta a 13-as, Ügyet Lenke, hogy 240 alatt nem igazán tudja megúszni a kérdező.

2015. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!