Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan utazzak az USAba? A...

Kronok kérdése:

Hogyan utazzak az USAba? A terv a következő: többi lent

Figyelt kérdés

Nos... itt élek Mo-n. Nem kell bemmutatnom az itt élőlnek.

Nem volt kérd3s hogy Amerikába szeretnékncuccolni! Ha lehett délamerikába az àllatok miatt. Semmim sincs csak 8osztályom és dolgozni, élni akarásom. Nem akarok "amerikai álmot" csak megélni. (De nem itt) az amerikai delhúzza a zászlót reggel,mi felhúznánk a miniszterelnököt... mi tanácsotok van? Egy repjegyre gondoltam. Aztán a hajléktalanság sem rettent vissza! Nem élősködni akarok,de semmi nem tat vissza.

Köszi a segítségez



2015. dec. 25. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először tanulj ki valami szakmát meg a nyelvet.

Itt kezdődik az élni akarás, nem a mellébeszéd.

2015. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szakma nélkül lehetetlen? 8általánosom van és ha lehetne 2-3hónap múlva repcsire ülnék
2015. dec. 25. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az azért megvan a 8 általánosoddal, hogy Dél-Amerika és USA nem ugyanaz?
2015. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyelvről nincs papìrom de vezető voltam,ahol angolul kaptam a feladatokat.
2015. dec. 25. 18:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Az usa érdekel,mint lehetőségek földje, délamrika érdekel,mint "állatok földje,és a kontinens érdekel,mint új élet lehetős3ge. New York vagy Calakmul,teljesen mindegy, de a 8 áltánosom bizony hátrány,ahogyan Te is gondolod......
2015. dec. 25. 18:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Az is hátrány, hogy még magyarul sem tudsz helyesen írni, nemhogy angolul vagy spanyolul... (esetleg portugál?)
2015. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem árt tisztázni hogy az USA nem Dél-Amerikában van.


Valamint azt is érdemes tudni hogy az amerikába kiköltözés nem úgy megy hogy veszel egy repjegyet leszállsz ott és már ott is lakhatsz. Az ilyeneket a határőr be sem engedi főleg ha se munkád se visszarepjegyed.

2015. dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Menj inkább Bécsbe, az közel van és a hajléktalanok akik a Mariahilfer strasse-n tarhálnak, jobban élnek, mint az átlag magyarok. Én tudom, a férjemmel tavaly körbe stoppoltuk fél európát...mindenhol jobb volt. Amerikába kijutni nehéz, soka követelmény, sok a bevándorló. Ha szabadulni akarsz, csak fogd a cuccod és indulj el felfelé. Ha tényleg jól tudsz angolul, elleszel. Sok sikert.
2015. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egy a lényeg: ha ilyen tipusú terveid vannak, valami meleg helyre menj pl. Miami!
2016. jan. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
remélem tudod, hogy Amerika sem egy csodahely...ott is vannak durva dolgok
2016. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!