Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diétázok és kettlebellez...

Paleo diétázok és kettlebellezek, a célom hogy az izmaim növekedjenek, jó lesz-e a következő terv?

Figyelt kérdés
Heti 3x kettlebellezek, magas fehérjetartalmú étrend, multivitamint, calcium-magnézium, omega 3, és c-1000 vitamint szedek. Fehérjének Egg Pro-t tolok, a napi 240 g fehérjéből ( 80 kg vagyok és testsúlykilogrammonként 3 grammot akarok bevinni) 44 g fehérjét fedezek ebből. Mehet-e ez így? Szénhidrátot meg zsírt szintén húsból és gyümölcsökből, zöldségekből viszek be csak.

2013. máj. 9. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Persze, igen jó!

Fejlődéshez a mennyiségen kell feltolni, zsírból elég energiát juttatni a szervezetednek.

2013. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 poiu ***** válasza:
75%
Tök jó, főleg ha sok a zöldség és kevés a gyümölcs.
2013. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. máj. 9. 19:31
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia! Végre egy paleós, aki edz az étrend mellett! :D

Én is izomtömeget szeretnék növelni, de edzés után KELL hogy gyors felszívódású szénhidrátot vigyek be(eddig csak fehérjét vittem be, és az a glikogénraktárba ment, izomba pedig semmi. ezért kell először szőlőcukorral kitölteni a glik.raktárat és csak utána fehérjézni.)

Szóval szeretném megkérdezni, hogy te mint paelós, mit kezdesz ilyen helyzetben?

És mennyi szénhidrátot fogyasztasz az étrended mellett? (megmondom őszintén, még gyümölcsöt is alig merek enni, mert gyümölcscukor, tömény ch, nem jó zsíros étel mellé, érted.. )

előre is köszi :))

2013. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hali! Én a gyümölcsöt simán eszem tovább, nem válogatok. Banán is jöhet. Egyedül a lisztek, hüvelyesek, tejfélék vannak tiltólistán, ugye a klasszikus tiltott alapanyagok. Kajálásom úgy néz ki napi 2 adag carnivor marhaprotein (44g fehérje) 500 g csirkemell (115 g fehérje) reggelire 5 tojás (26 g fehérje) valamint estére ha még nem lennék totál tele megint vmi hús (30-40 g fehérje). Köretnek zöldség, saláta és gyümölcs megy lehetőleg nyersen. Zsírt olívaolajból, omega 3 kapszulából vagy állati zsiradékból viszek be (kolbász, sült szalonna).
2013. máj. 11. 16:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja a cukort és a keményítőt kihagytam. Azokat se eszem, még mézet se.
2013. máj. 11. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy azt mondják, hogy a rizs nem paleo, de edzés előtt nekem csak az megy. Nincs benne semmi káros anyag, a szénhidrát meg megy az izmokba rögtön. Szóval pont edzések előttre való, aki meg nem edz paleo mellett az ne egye.
2013. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudok egyetérteni.


A rizsben is vannak lektinek.

Edzés előtt a szénhidrát miért menne izmokba? Zsírraktárakba megy inkább.


Ha edzés előtt megemelkedik a vércukorszint, az általában edzés közben fáradtságot, teljesítményromlást szokott okozni.

2013. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 poiu ***** válasza:
Kalóriaégetés függő. Ha valaki naponta 6000 kcal éget, ezt zöldségből nem tudja pótolni. Akkor kell a keményítő. Más kérdés, hogy ennyit égetni nem egészséges.
2013. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És ha zsírt enne eleget, akkor is kellene keményítő?
2013. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!