Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Repjegyet mindig csak oda-viss...

Repjegyet mindig csak oda-vissza lehet venni? Ez vmi szabály vagy csak a légitársaságok adják így?

Figyelt kérdés

Megyek Guatemalába, de fogalmam sincs mikor jövök vissza. Lehet 3 hónap is de 8 is.

Azaz nem akarok visszafelé is venni, viszont ahol eddig kérdeztem, csak így találnak.

Miért?

Vagy ez mitől függ?

Egy helyen pedig olyat találtak, hogy az oda-vissza jegy olcsóbb volt, mint a csak oda, de ez egy kivételes alkalom volt, ők se értették, viszont ezt se tudom hova tenni.


Valaki járatos repjegy témában? Hogy működnek ezek?


2016. febr. 6. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat veszel amilyet akarsz. Viszont van jòpàr olyan orszàg amely csak oda-vissza repülőjeggyel enged belèpni az orszàgba.
2016. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na ez is igen, és ezeket az országokat lehet előre tudni? van valami lista róluk?
2016. febr. 6. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezd engem is érdekelni, hol kérdezted.

De tessék, itt például tudsz válogatni a repülőjegyek között, csak állítsd be felül a dátumot.

[link]

2016. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nèzd meg a külügyminisztèrium weboldalàn hogy ahova utazol oda mik a beutazàsi szabályok.
2016. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyirányú jegy vásárlásához annyit kell tenned, egy útra kéred. Itt pl. rákattintasz a "one-way" parancsra.

[link]


Az más dolog, hogy gyakran az egyirányú jegy alig, vagy semmivel nem lesz olcsóbb, mint egy jól megválasztott retúr jegy.

2016. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tengeren túlra általában olcsóbb egy retúr jegyet venni, mint két egyirányút. Ez azért van, mert a légitársaságok biztosra akarnak menni, hogy visszafele is velük jössz. Illetve valóban vannak olyan országok, ahova csak úgy engednek be, ha feltudsz mutatni egy olyan jegyet is, amivel elhagyod majd az országot.
2016. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megveszed a legolcsóbb buszjegyet a szomszédos országba és meg van oldva a probléma.
2016. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez a 90 napos tartózkodási cirkusz tényleg megoldható annyival h átugrok 1 napra Hondurasba és kész? és ezt eljátszhatom akár a végtelenségig is és így tulképpen 5 évig is maradhatok?
2016. febr. 6. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:

elvileg igen, de én inkább arra gondoltam hogy biztosan beengedjenek egy adott országba

Thaiföldön pl sokáig működött hogy egy nap pl Laosz aztán újra 30 nap/15 nap és lehetett évekig csinálni de ma már bekeményítettek.

2016. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!