Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fel lehet szállni a fapados...

Fel lehet szállni a fapados légitársaságok (Wizzair, Ryanair) gépeire acélbetétes bakancsban?

Figyelt kérdés
Az utazási feltételeket ugyan elolvastam és konkrétan nincs tiltólistán (nem minősül fegyvernek, stb.), de lehet belőle kellemetlenségem (le kell majd venni a beléptető kapunál)? Svédországba utazom decemberben, és ez a legkényelmesebb cipőm, ráadásul koncert is lesz, ahol jól jöhet. ;)

2013. nov. 28. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Akár páncélingben is utazhatsz, ezt is, azt is úgy is le kell venni a biztonsági ellenőrzésnél. A fapados itt nem játszik.


Amúgy: olyan nincs hogy a fapados légitársaság ezt enged a fedélzetre, a másik meg azt. Hogy mi mehet a repülőbe az nem egyedi szabáyozás. A mennyi igen.

2013. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Magas szárú, magassarkú, magas talpu cipőt mindig levetetik a kapunál.
2013. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A párom is acélbetétes bakancsban szokott utazni. Minden alkalommal levetetik a bakancsot vele az ellenőrző kapuknál. De utána újra felveszed és utazhatsz..
2013. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

"Amúgy: olyan nincs hogy a fapados légitársaság ezt enged a fedélzetre, a másik meg azt. Hogy mi mehet a repülőbe az nem egyedi szabáyozás. A mennyi igen."


Ez viszonylag igaz, hogy ők leginkább csak a mennyiségbe szólhatnak bele, de van azért kivétel: pl. a légitársaság hatásköre szabályozni, hogy engedi-e a kisállat szállítást. Fapados jellemzően legfeljebb vakvezető kutyát enged, míg egy British Airwaysen tudsz vinni macskát boxban. Persze külön díja van, de wizzairnél ilyet nem is tudnál vinni sehogysem.


Mondjuk cipővel nem értem hogy merült fel hogy bármi gond lenne? Ugyan nyilván le kell venni, de ez nem gond szerintem.

2013. nov. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
#4 elott le a kalappal mondott nekem ujat! Igen ritkan tanulok uj dolgokat repules ugyekben :)
2013. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!