Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Megéri kivándorolni Brazíliába...

Megéri kivándorolni Brazíliába? Hogyan lehet ott megélni villanyszerelőként?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Villanyszerelőként nem könnyű megélni ott, ahol nincs áram.

Ahol van áram, ott viszont lakni nem érdemes.

Ha már Dél-Amerika, akkor Chile vagy Argentína.

2016. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Villanyszerelőként nem könnyű megélni ott, ahol nincs áram."


Szép fényes gyertyáik vannak...


[link]

2016. okt. 28. 18:44
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Amint folyekonyan beszelsz portugalul, persze. De amugy nem. Iszonyatos korrupcio, lakhatasi korulmenyek es penzteleseg jellemzi az orszagot.
2016. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, láttam videókat meg modern sztorikat abból az országból, nekem az jön le, hogy kb. úgy élnek, mint mi, viszont egész évben jó idő van, nem morognak meg stresszelnek, együtt él sokféle bőrszínű ember rasszizmus nélkül, sok szex van meg buli, tehát anyagiakban nem tűnik jobbnak nálunk de szerintem az életminőség magasabb.
2016. okt. 28. 19:12
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

'kb. úgy élnek, mint mi'


Neked meg tanacsokat sem erdemes adni, annyira fogalmatlan vagy. Menj braziliaba, focizni, villanyt szerelni, mindegy, csak ne gyere vissza.

2016. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

"de szerintem az életminőség magasabb."


Mondd, az olimpia előtt egy kukkot sem hallottál az ottani problémákról? A szutykos tengervízről, a zika vírusról, stb?

Mindig, minden mesét elhiszel? :-)

Amúgy van kb. 500 ezer ft kezdőtőkéd a kitelepüléshez, hogy ha nem jön be a dolog, akkor haza is tudj jönni?

Beszélsz portugálul vagy spanyolul? Ha nem, akkor hogy akarsz villanyszerelőként dolgozni, amikor azt sem érted meg, hogy mit vár el a munkaadó/megbízó, mit kellene csinálnod???


[link]

2016. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Románul tudok valamennyit, még nem kezdtem el portugálul tanulni, de ránéztem, hasonlít a románra.
2016. okt. 28. 21:01
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon remélem, hogy csak trollkodsz. Volt nemrég egy csávó, aki azt mondta, hogy Angliában él, és mindenáron Brazíliába vagy Mexikóba akar költözni. Ő is kb. olyan értelmes volt, mint te. Nem ugyanazok vagytok?
2016. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Brazília déli része,Sao Paulo,Curitiba környéke elég fejlett,és az életszínvonal magasabb mint Brazília többi részén,Magyarországi vidéki régióinál magasabb.Dél Brazíliába viszont Januárban van nyár,és júliusban tél,amikor hűvösebb van +8 +15 fok körül.
2016. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
68%

hatalmas a bűnőzés, fehér embernek csak a déli országrészeket ajánlom, mert ott vannak többségben.

Portugál el, egy brazil még annyira sem beszél nyelveket mint mi.

De én inkább Chile-be mennék vagy Uruguay-ba. Argentína minden 10 évben csődbe megy és ott most is 40%-on van az infláció.

2016. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!