Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » A Charles De Gaulle reptéren...

A Charles De Gaulle reptéren hogyan jutok el az E terminálból, az F terminálba? Ha kiszállok a gépből, az átszállás táblát kell követnem? Stb

Figyelt kérdés
Kubába szeretnék utazni Párizson keresztül. Reptér a Charles De Gaulle reptér. Az E terminálból /kubai érkezés/ hogyan jutok el az F-be? Innen indul a Bp-i AFR. Járat. Kérlek benneteket, nagyon részletesen írja már le valaki, hogyha kiszállok a gépből mit kell és mire kell figyelnem? Egy kicsit be vagyok sz. Va.

2017. jan. 17. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Minden repteren minden egyertelműen ki van tablazva vagy ki van írva a monitorokra stb.......nem hiszem hogy nagy kihívás lesz követni egy jelet!De ha mégis meghaladja a képességeidet egy informacios pultnal megmondjak merre kell menjél!
2017. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez így nekem is egyszerűnek tűnne csak az a baj, hogy csak magyarul beszélek, az információs pultnál pedig csak magyarul nem beszélnek.
2017. jan. 17. 14:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudod a biztonság érzetem miatt szerettem volna ha valaki segít, nem leb....-ra gondoltam.
2017. jan. 17. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon.nagyon szépen köszönöm.
2017. jan. 17. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jol ki van minden tablazva, eleg nehez elveszni. Raadasul az E es az F terminal gyalog is viszonylag kozel van egymashoz, de van busz is ami atvisz. Kovesd a kiirast es nem fogsz eltevedni. Akkor sem, ha nem beszelsz franciaul.

Amugy ha Pesten megkapod a beszallokartyat a tengerentuli jaratra (megkapod) akkor az erkezeskor csak annyi dolgod van, hogy a terminalban talalhato automataba bescanneled a beszallokartyadat, az pedig a vonalkod alapjan kiadja a beszallasi kaput, es a pontos utat a tartozkodasi helyedhez kepest ami kovetned kell.

2017. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legrovidebb ut gyalog (en ezt szoktam alkalmazni, de mehetsz mashogy is) : lemesz a parkolo szintre, atmesz a szemben levo terminalra, es mar az E-n vagy. Ehhez viszont ki kell menned. Ha a tranzitban maradsz akkor a busz (navette) a legegyszerubb megoldas.
2017. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2017. jan. 18. 20:56
 9/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=pdAhmi24YwU

ez a video a Chaeles De Gaulle repülőtér F termálból az E-be való eljutását mutatja

2017. jan. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!