Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy ora atszallasi ido a...

Brklnwegohard kérdése:

Egy ora atszallasi ido a Charles De Gaulle repuloteren, a 2F-rol a 2E-re kell mennem. Ennyi ido eleg lehet?

Figyelt kérdés
18:10-kor erkezik meg a gepen es 19:10-kor indul a nagy gep a JFK-re. Szoval egy ora alatt eltudom ezt intezni? Egybe vettem a jegyet, de igazabol nem is tudom, hogy megy az atszallas menete szoval orulnek ha valaki aki utazott mar igy az adna par infot. A csomag felvetel meg ki-be check-olasrol meg egyebekrol. Esetleg ha lekesem akkor mi lesz? Elore is koszonom a normalis valaszokat! :)

2014. ápr. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2F és 2E ugyanazon terminál két oldala, vagyis nem kell messzire menj, csupán átmész az épület másik felébe. Mindenfelé irányító táblák, nyilak vannak, kövesd a 2E táblákat.

Az egybe vett jegynél úgy megy, hogy a feladott csomagodat nem is látod, az megy a maga útján - majd megkapod a JFK végcélnál. A kézipoggyászodra kell csak ügyelj, azt vidd mindenhová magaddal, a 2E terminálra is.

Ha lekésed a gépedet, akkor automatikusan áttesznek egy következő járatra, a Transit feliratú pultoknál felvilágosítanak.

2014. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Ez stimmel de utlevel ellenorzes az lesz. 60 perc ettol meg eleg, boven.
2014. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a bőven az túlzás, a gép ugyanis landol 18.10 kor még ki is kell szállni az gyakran min. 15 perc mirre megkapjátok a hernyot plusz kinyitják az ajtókat. A beszállás főleg nagy gépeknél gyakran indulás előtt 35-40 perccel kezdődik, szóval 19.10 ha odaérsz az már késő. Szerintem tisztán kb. Fél órád lesz az átszállásra, szóval iparkodj. Szerintem nem lesz gond, de azért ne menj el vásárolgatni meg nézelődni :)
2014. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon koszonom a valaszokat! :) Vasaroglatni meg tuti nem fogok a repteren! :D
2014. ápr. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!