Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mennyire veszélyes vagy nem...

Mennyire veszélyes vagy nem ajánlott egyedül nőként Dél-Amerikába költözni?

Figyelt kérdés

Kettő fő célpontom lenne Kolumbia és Venezuela és talán Brazilia de ezt inkább kihagynám

Nőként ezek veszélyes környékek nagyon vagy csak felfújják a dolgokat? Pl érdemes este az utcára fegyvert magammal vinni?


2017. ápr. 20. 15:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Dede nagyon is tudom te a 8asnak adták igazat azzal hogy lealacsinyítjátok a nőket meg azzal hogy a ketrecharc egy semmi sport egy színészkedés pedig nem ez igen is nagyon komoly le lehet fikázni de amíg nem próbáltad a sportot ez érvényességét veszti
2017. ápr. 20. 20:28
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Szoval nem csak nekem irtal privatban.....

Szamomra ez az egesz olyan szinten kamu gyanus amit előadsz,hogy arra nincsenek szavak....

Foleg miutan itt mindegy ki mit mondd neked vagy kerdez tőled,a valasz mindenre az hogy te ketrecharcos vagy.....lehet ideje lenne abbahagyni mert úgy néz ki már túl sok ütest meg rugast kaptal fejre....

2017. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha már Dél-Amerika, és a kérdésed nem kamu, miért nem Bolívia?

[link]

De azért nézd meg a belinkelt videót, abban is szó van a nők elleni erőszakról.

2017. ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már itt tartunk, nekem is írt privátot ez a szerencsétlen beképzelt ketrec-némber, de visszaírtam neki, hogy "hülyékkel nem ismerkedem", interneten meg főképpen nem.

Komolyan nem értem az ilyen elborult agyú háziasszonyokat, akik attól, hogy reggelente bátran be merik hozni a tojásokat a csirkeketrecből, már egyenesen ketrecharcosnak képzelik magukat, és azt hiszik, hogy ők a Lara Croft egyenesági leszármazottai.

Amúgy jó néhányszor sikerült az USA-ban véletlenül bemennem -turistáknak kifejezetten nem ajánlott- színes bőrűek által lakott negyedekbe, és láttam csapatokba verődve akkora kétmázsás kigyúrt, villogószemű négereket fél kilós aranyláncokkal a nyakukban, hogy a mi kis pipiharcosunk, már a láttukra összevissza pisikélné magát, és sikítófrászt kapva szaladna vissza Európába a mamájához.

2017. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
91%

Én jártam már Kolumbiában, semmi extra.

Mondjuk éjszaka az utcán ne mászkálj egyedül, főleg ha nő vagy. De azt nem értem, hogy miért akarsz te pont oda menni?

2017. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!