Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ti tudtok olyan önkéntes-szerv...

Ti tudtok olyan önkéntes-szervezetet akikkel dél amerikába ki lehet menni? Én főleg csak európait találtam valamint a cserediákság az nagyon drága, oda sehogy se lehet máshogy bekerülni csak, ha 2 milliót kifizetek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tehetjük meg, de nekem nagy álmom dél-amerika. Ezért is szeretnék akkor legalább önkéntesnek kimenni, ha már más lehetőségem nincs rá, az se rossz

2018. jan. 2. 12:53
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
61%

Te már a sokadik ember vagy az oldalon aki igen komolyan el van tevedve az önkénteskedes fogalmával es mikéntjével!

Ez nem így működik(meg soha nem is működött)hogy bekopogtatsz valahova hogy jó napot szivesen önkénteskednék,majd másnap már a repulon ülsz ami ingyen van mert fizetik,es visznek a szallasra ami ingyen van mert fizetik.....es minden ingyen van mert te önkéntes vagy....stb.......oriasi tevedes!

2018. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Senki nem fogja neked a bohóckodásodat fizetni. Most akik embereknek segítenek azoknak minden fillér számít és nem fér bele hogy fél milkóért odareptetnek, meg még ki is tartanak míg te egész nap a telefonod nyomkodod. Ez a dolog nem így működik.
2018. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Onkentes is akartam lenni kepzeljetek el csak szivesebben tanulnék kint. De gratulalok. Ti se lennetek átlag magyarok, ha nem lennetek ilyen lekezeloek es "mindent tudoak" . reszvetem a szuleiteknek
2018. jan. 2. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg úgy kezdődik az önkéntes munka, hogy először is össze kell gyűjteni az utazásra a pénzt, pl Rio de Janeiro-ba oda vissza ez 240 ezer ft.

Az önkéntes munkánál csak az ott tartózkodást és a kaját állják - az utazás költségeit nem.

Szerintem a válaszolók csak azt akarták elérni, hogy "leszállj a földre" az álmodozásból :-)


Nekem anno Spanyolország volt nagy álmom, kb. 10 évig vártam, amíg kijutottam :-)

Türelem és gyűjtsd a pénzt - ha annyira szeretnél kimenni.

Diákmunka, stb - előbb-utóbb összejön, ha nagyon szeretnéd (lehet, hogy utóbb, de ha diák vagy, akkor még előtted az élet :-)

2018. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na és mit dolgoznal szivesen, mint önkentes?
2018. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Na és mit dolgoznal szivesen, mint önkentes?"

Gondolom valamilyen "internetes" munka lenne jó, mert önkéntesen tanulni szeretne elsősorban!

2018. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
elmész borsod végébe van ott elég mexikói
2018. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem nezz ra a workaway oldalra, ott minden orszagban, szine minden varosban talalsz olyat, aki ugymod egy kis segitsegre szorul, es napi 4-5 ora munkaert, heti 5 napban szallast es ellatast ad, valamint tanulhatsz is valamit, ha. olyan helyet talalsz....az csak toled fugg, hogy hova jelentkezel, van pl hostel, vagy farm, vagy csalad, ahol angolt, vagy nemetet tanithatsz,de ha mas nyelveken tudsz pl spanyol v francia, azokkal si talalhatsz szerintem.Sok sikert.
2018. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz rá az aiesec.org oldalra. Rengeteg önkéntes programjuk van Dél-Amerikában is, általában a szállást és/vagy az étkezést biztosítják, viszont minden egyéb költséget neked kell állnod.
2018. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondod van a ,,bunkó, magyar mentalitással" akkor külföldre ki se menj. Vannak tőlünk ezerszer rosszabb nemzetek még Nyugat-Európában is akik simán képesek direkt gáz helyekre küldeni útbaigazítás során, ha tudják rólad külföldi vagy.
2018. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!