Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok Totthenam-ről?...

Mit gondoltok Totthenam-ről? Ott lakni?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen környék? Nem gettó?
2011. okt. 3. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb környék, az biztos! Vegyes a lakosság! Amúgy Tottenham az London Haringay kerületének egy része. Maga Haringay egész jó, mert jó a közlekedés és a boltok szempontjából is, sok a kajálda. stb. Tottenham az ennek a kerületnek az északi része, ha nem muszáj, akkor nem költöznék oda. (Én Tottenham-től 20 percre lakom, régebben jártam arra, vannak érdekes arcok.)
2011. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tottenham has a multicultural population, with many ethnic groups inhabiting the area. It contains one of the largest and most significant populations of African-Caribbean people.

Tottenham has the highest unemployment rate in London and the 8th highest in the United Kingdom, and it has some of the highest poverty rates within the country.

2011. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azthiszem nem véletlen, hogy a megannyi zavargás közül 3 is ott tört ki. Etnikai hovatartozás nélkül mondom és mert ott valóban sok a munkanélküli, hogy inkább egy másik negyedbe költözz, hidd el azzal nem veszíthesz semmit.
2011. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább hagyom, és keresek tovább..
2011. okt. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!